جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲
برگزاری تورهای گردشگری و ورزشی در منطقه ۱۲ کرج
هادی نژاد زاده در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان اینکه تورهای گردشگری و ورزشی برای پرسنل منطقه است، برگزاری این تورها را در ایجاد روحیه ای ...
هادی نژاد زاده در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان اینکه تورهای گردشگری و ورزشی برای پرسنل منطقه است، برگزاری این تورها را در ایجاد روحیه ای شاد برای کارکنان موثر دانست.


این مسئول با اشاره به اینکه تا کنون سه تور گردشگری برگزار شده است، مکان این تورها را سیبان دره جاده برغان، بام کرج کوه های عظیمیه و حصار دره وسیه عنوان کرد.


وی در ادامه سخنان خود زمان بعدی تور گردشگری را ۲۵ مهر ماه جاری ذکر و با اشاره به اینکه آغاز حرکت تور ساعت هفت صبح می باشد این تورها را نیمروزه عنوان کرد.


مدیر تربیت بدنی پایگاه بسیج شهیدان اسحاقی منطقه ۱۲ شهرداری کرج، محل تور بیست و پنجم مهر را کوه های باغستان اعلام کرد و افزود: در تاریخ نهم آذرماه سال جاری نیز یک برنامه طبیعت گردی در گل دره محمود آباد پیش بینی شده است.


نژاد زاده اضافه کرد: علاقمندان به ثبت نام جهت هماهنگی ۴۸ ساعت قبل از شروع برنامه به مدیریت تربیت بدنی پایگاه بسیج منطقه ۱۲ شهرداری کرج مراجعه کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری