جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲
روند احداث پارک نور در منطقه ۸ شهرداری کرج بررسی شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز به همراه عباس سعیدی کیا مدیر منطقه 8 شهرداری کرج با حضور در محل ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز به همراه عباس سعیدی کیا مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج با حضور در محل احداث پارک نور، روند احداث این پارک را مورد بررسی قرار داد.


در این بازدید زارع اظهار داشت: قرار است که پارک نور در امتداد پارک استاد شهریار، از میدان طالقانی به سمت کوه نورالشهدا احداث شود که در محدوده منطقه ۸ قرار دارد.


وی با اشاره به مساحت هفت هکتاری پارک نور افزود: پارک نور دارای امکاناتی نظیر زمین بازی کودکان، ست تندرستی، زمین ورزشی، شهربازی، آبنما، سرویس بهداشتی، نمازخانه، کافی شاپ، رستوران، پیست اسکیت، پارکینگ و آلاچیق است.


این مسئول اعلام کرد: طبق برنامه ریزی قرار است که المانها و سردیس های مشاهیر نامی ایران و شهدای هشت سال دفاع مقدس نیز در قسمتهایی از این پارک نصب شود.


زارع گفت: یکی از سیاستهای اصلی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، احداث، توسعه و نگهداری پارکهای مختلف در سطح شهر است که تاکنون در مناطق ۱۲ گانه بوستانها و پارکهای مختلفی احداث شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس