جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲
اراضی بایر منطقه ۳ کرج پاکسازی و تسطیح شد
محمدرضا صیفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  با اعلام این خبر افزود: عملیات تسطیح زمینهای بایر در بلوار شهداء خیابان قریشی کوچه رازی، روز بازار ...


محمدرضا صیفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  با اعلام این خبر افزود: عملیات تسطیح زمینهای بایر در بلوار شهداء خیابان قریشی کوچه رازی، روز بازار ها، خیابان داروگر به مساحت هزار متر مربع ، شهرک کوثر و راه آهن به مساحت دو هزار متر مربع، جاده شهرک ناز و کانال غربی پیچ مشکین دشت  به مساحت دو هزار متر مربع با استفاده از ماشین آلات سنگین انجام شد.


این مسئول اضافه کرد: لایروبی و شست و شوی جوی بطور متناوب در جاده ملارد بلوار اصلی فردیس، حمل شاخه های فضای سبز در بلوار امام رضا(ع) و جاده ملارد از دیگر اقدامات انجام شده توسط عوامل خدمات شهری است.

 

وی افزود: وجود این اراضی بایر موجب تجمع زباله، حیوانات موذی، دپوی خاک و نخاله و حتی خودروهای اسقاطی شده بود.

 

صیفی اظهار داشت: تجمع زباله و نخاله در این اراضی علاوه بر تهدید سلامت شهروندان و جامعه از منظر زیبایی سیمای شهری، ناهنجاری هایی را در منطقه بوجود می آورد.

 

این مسئول گفت: در این راستا همچنین پاکسازی و جمع آوری بنرها و پوسترها از سطح منطقه انجام گرفت.


مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج گفت: با توجه به اینکه آلودگی های بصری که در سطح شهر دیده می شود موجب آزردگی خاطر روحی و روانی شهروندان شده و رفع اینگونه نواقص باعث نشاط در شهروندان می شود،  مقرر شده  که طبق اصول شهرسازی و زیباسازی شهری برای از بین بردن این مشکلات تلاش کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری