جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲
فرماندار کرج میهمان شوراییان شد/نگاه تعاملی بین شورا و فرمانداری حاکم است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، جلسه رسمی شورای شهر کرج میزبان فرماندار و معاون فنی و عمرانی فرماندار کرج بود. رئیس شورای شهر کرج در این نشست مشترک ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، جلسه رسمی شورای شهر کرج میزبان فرماندار و معاون فنی و عمرانی فرماندار کرج بود.


رئیس شورای شهر کرج در این نشست مشترک ضمن خوش آمدگویی به این دو مسئول این حضور را در بدو فعالیت شورای چهارم بسترساز تعاملی سازنده بین دو نهاد شورا و فرمانداری دانست و گفت:  طی چند سال گذشته و در عمر شورای دوره سوم شاهد همکاری خوبی از سوی فرمانداری بودیم که ماحصل آن تنها هفت یا هشت مورد اختلاف در تایید مصوبات در شورای حل اختلالف بود که این امر در کلانشهری همچون کرج بسیار ناچیز است.


محمود دادگو فرمانداری را شورای نگهبان شوراها دانست و خطاب به فرماندار خواستار حضور یک یا دو کارشناس از فرمانداری در جلسات شورای شهر برای قرار گرفتن در جریان کامل مصوبات و تسهیل در این مورد شد.


همکاری شورا و فرمانداری تفسیر قانونی مصوبات را آسان تر می کند


روح الله کیان دیگر عضو شورای شهر کرج نیز در این نشست در سخنانی گفت: همکاری فرمانداری می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف و روند مصوبات معطل مانده را تسریع کند.


وی افزود: همچنین این امر می تواند تفسیر قانون را برای این دو نهاد نزدیک تر کند.


فرماندار کرج نیز در این نشست با تسلیت شهادت امام محمدباقر(ع) گفت: بر حسب وظیفه برای تبریک آغاز به کار شورای چهارم در این نشست حاضر شدم که این امر به دلیل تغییرات در شهرداری و فرمانداری اندکی با تاخیر مواجه شد.


لزوم حضور چند عضو شورا در کمیته تطبیق


اسدیان بیان کرد: باید تمام دستگاهها و ارگانها در سطح شهر در تعامل باشند تا امور جاری مردم به خوبی و با کیفیت پیش برود.


این مسئول در ادامه با بیان اینکه شناخت بنده از اعضای شورا دیرینه و قدیمی است، ادامه داد: نگاه مشارکت با شورای شهر در فرمانداری حاکم است و ما نماینده شورا در فرمانداری هستیم.


اسدیان با بیان اینکه نگاه تقابلی وجود ندارد چرا که وجود چنین نگاهی ضرورت ندارد، گفت: مجموعه فرمانداری تفکر شورا را با وجود نیروهای متخصص و با تجربه قبول داشته و در بحث اجرا و نظارت از این ظرفیت کمک خواهد گرفت.


فرماندار کرج در ادامه گفت: با حضور چند عضو شورا در کمیته تطبیق برای نزدیک شدن نگاه های کارشناسی موافقم چرا که فرمانداری قصد ندارد چوب لای چرخ شورا بگذارد و با نگاه مثبت مصوبات را بررسی می کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری