جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
برنامه ورزشی تیم کوهنوردی بسیج منطقه ۱۲ کرج تشریح شد
هادی نژاد زاده در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، تاریخ شروع برنامه کوهنوردی را از 26 مهر ماه جاری اعلام کرد و با اشاره به اینکه این برنامه ...
هادی نژاد زاده در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، تاریخ شروع برنامه کوهنوردی را از ۲۶ مهر ماه جاری اعلام کرد و با اشاره به اینکه این برنامه به صورت هفتگی اجرا می شود، افزود: برنامه کوهنوردی  تا ۲۱ آذر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.


این مسئول اولین برنامه کوهنوردی را ۲۶ مهر در محل خوزنکلا ذکر و عنوان کرد: این برنامه در ارتفاعات پهنه سار به صورت کوهپیمایی و نیمروزه اجرا می شود.


وی با اشاره به اینکه تمام برنامه های کوهنوردی ساعت شش صبح آغاز می شود، دومین برنامه را دوم الی سوم آبان اعلام کرد و با اشاره به اینکه این برنامه کویر نوردی است، گفت: محل برگزاری کویرنوردی کویر مرنجاب کاشان است.


مدیر تربیت بدنی پایگاه بسیج شهیدان اسحاقی منطقه ۱۲ شهرداری کرج با بیان اینکه ۱۶ آبان در گل دره محمود آباد برنامه کوهپیمایی اجرا می شود، این برنامه را نیمروزه عنوان کرد.


نژاد زاده با اشاره به اینکه در برنامه ورزشی تیم کوهنوردی جنگل نوردی نیز پیش بینی شده است، اظهار داشت: ۳۰ آبان سال جاری در جنگل فراخین کجور برنامه یک روزه جنگل نوردی پیش بینی شده است.


این مسئول در ادامه سخنان خود باقی برنامه ها را کوهپیمایی در بام کرج عظیمیه، دره وسیه حصار، هفت چشمه ارنگه و کوه های باغستان بیان کرد و با اشاره به اینکه تمام این کوهپیمایی ها به صورت نیم روزه برگزار می شود تاریخ برگزاری آن ها را به ترتیب هفتم آذر ماه، ۱۴ آذر ماه، ۲۱ آذر ماه و ۲۸ آبان ماه سال جاری اعلام کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری