جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
آغاز عملیات تعریض و اصلاح هندسی ” بلوار شهدای سرحدآباد “/ بستر سازی تسهیل در تردد شهروندان
احمدرضا خلوصی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر، افزود: پروژه تعریض و اصلاح  هندسی بلوار شهدای سرحد آباد(جاده ملارد) حد فاصل پل مترو ...
احمدرضا خلوصی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر، افزود: پروژه تعریض و اصلاح  هندسی بلوار شهدای سرحد آباد(جاده ملارد) حد فاصل پل مترو تا سه راه سرحدآباد (دور برگردان مسیر جنوب به شمال) در حال اجرا است.


وی در ادامه گفت: در فاز نخست این طرح عملیات خاکبرداری ضلع غربی به طول تقریبی۱۷۰ متر، در جهت تعریض معبر انجام شده و عملیات جدول گذاری پروژه مذکور نیز در دست اقدام می باشد.


این مسئول خاطرنشان کرد: در فاز دوم این پروژه عملیات زیرسازی و آسفالت و در نهایت اجرای دور برگردان اجرایی خواهد شد.

 
خروجی مثبت پروژه، تسهیل در عبور و مرور شهروندان است


خلوصی عنوان کرد: موضوع عملیات اصلاح هندسی مسیر جنوب به شمال پل مترو – سه راه سرحدآباد، طی سال گذشته در کمیته فنی ترافیک شهرستان مطرح شد و به عنوان یکی از رئوس مهم کاری در اولویت برنامه های سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج به عنوان مجری طرح قرار گرفت.


معاون اجرایی سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج با بیان اینکه، هدف عمده و کلان اجرای طرح های عمرانی – ترافیکی، کاهش بار ترافیکی است، گفت: از خروجی های مثبت اجرای این عملیات عمرانی نیز کاهش حجم ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان می باشد.


گفتنی است، رفع معضل چندین ساله ترافیک این منطقه، توسط سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج عملیاتی و در دست اقدام قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری