جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
ضرورت تخریب و جمع آوری جوی های قدیمی در منطقه ۹ کرج
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اینکه جمع آوری جوی های قدیمی به منظور تسهیل در رفاه حال شهروندان امری ضروری است، ...
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اینکه جمع آوری جوی های قدیمی به منظور تسهیل در رفاه حال شهروندان امری ضروری است، خدمت رسانی به شهروندان را مهمترین وظیفه شهرداری ها عنوان کرد.


این مسئول رفع نواقص و مشکلات شهری موجود در سطح شهر همچنین رسیدگی به این مشکلات را مهم ارزیابی کرد و افزود: نظارت مستمر و دقیق از پروژه های عمرانی و خدماتی لازم است.


وی در ادامه سخنان خود از جمع آوری جوی قدیمی نبش هجرت ۱۴ و ایجاد جوی روسی تقاطع خیابان نصیریها و رسالت سه خبر داد.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج لکه گیری آسفالت خیابان شهید میرزایی و رسالت یک را از دیگر اقدامات اجرایی توسط حوزه عمران منطقه ذکر و عنوان کرد: تکمیل پل فلزی رسالت یک و دو نیز صورت گرفته است.


کمالی نژاد با اشاره به جمع آوری گاردیل اضافه خیابان نوپرست و سنگ فرش پیاده رو خیابان گلبرگ شش، اخطار به مالک پلاک صنفی لطیفی اسپرت به منظور اصلاح شیب پیاده رو را از دیگر اقدامات و وظایف حوزه عمران منطقه اعلام کرد.


این مسئول همچنین از اخطار به مالکین خیابان فرهنگ در خصوص عدم تخلیه نخاله در زمین های خالی خبر داد و افزود: ترمیم گاردیل ضلع جنوبی اتوبان نیز صورت گرفته است.


وی حفر چاه جذب زیرگذر پل کشاورزی، واکاری حاشیه اتوبان ضلع جنوبی، جمع آوری نخاله مازاد پروژه حاشیه اتوبان و ایستگاه تاکسی در خیابان های میر عماد، نوپرست و چهارراه طالقانی را از اقدامات اجرایی منطقه ۹ شهرداری کرج عنوان کرد.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج با اشاره به کول گذاری حاشیه جنوبی باغ انگوری و لکه گیری پیاده رو همچنین ایجاد خط عابر پیاده جاده محمد شهر جنب پل کامیون داران، اظهار داشت: جمع آوری فضای سبز بین خط عابر پیاده بلوار علامه جعفری به منظور تسهیل در عبور عابران پیاده و رنگ آمیزی دیوار روبروی سالن شهید بهشتی نیز صورت گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری