جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
پل های عابر پیاده بصورت شبانه روز نظارت می شوند/شناسایی جایگاه های احداث پلهای عابر پیاده
عبدالرضا معظمی گودرزی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: این نظارت ها با هدف حفظ و نگهداری از پل های عابر پیاده و ...
عبدالرضا معظمی گودرزی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: این نظارت ها با هدف حفظ و نگهداری از پل های عابر پیاده و در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهر و شهروندان صورت می گیرد.


وی با اشاره به بازگشایی مدارس، حجم بالای ترددهای روزانه را یادآور شد و بیان کرد: نظارت بر پل های عابر پیاده سطح شهر  از سوی سازمان زیباسازی و با لحاظ کردن برخی آیتم ها انجام می گیرد.


این مسئول عنوان کرد: پل های عابر پیاده از نظر نظافت، روشنایی رنگ آمیزی و … ارزیابی و نظارت می شوند.


معظمی گودرزی، ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهر و شهروندان  را مهم ارزیابی کرد و افزود: از اهداف مهمی که در نظارت بر پل های عابر دنبال می شود، ایجاد ایمنی برای عبور عابرین است.


شناسایی جایگاه های احداث پلهای عابر پیاده


سرپرست معاونت فنی و اجرایی سازمان زیباسازی شهرداری کرج با تاکید بر ایجاد ساختارهای شهری به منظور افزایش تمهیدات رفاهی شهروندان بیان کرد: سازه های شهری  با توجه به نیاز شهر طراحی، تدوین و اجرایی می شوند.


معظمی گودرزی با اشاره به  ایجاد پل های عابر پیاده در سطح شهر، بیان کرد: احداث پل های عابر به ویژه در محل های پر رفت و آمد بسیار اهمیت دارد و سازمان زیباسازی نیز با توجه به اهمیت این موضوع اقدام به برنامه ریزی در خصوی احداث این سازه مهم شهری می کند.


وی گفت:  شناسایی معابر پرتردد به منظور احداث پل های عابر پیاده  با همکاری امور مشارکت ها و معاونت حمل و نقل در دستور کار سازمان زیباسازی قرار دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری