جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
رفع نواقص سیستمهای روشنایی سطح شهر در دستور کار سازمان زیباسازی
مصطفی عابدی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این موضوع عنوان کرد: اقدام فوق با توجه به اهمیت و لزوم بازیابی سیستم های فرسوده روشنایی سطح ...
مصطفی عابدی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این موضوع عنوان کرد: اقدام فوق با توجه به اهمیت و لزوم بازیابی سیستم های فرسوده روشنایی سطح شهر در مناطق ۱۲گانه صورت می گیرد.


وی با اشاره به خروجی های اجرای این طرح عنوان کرد: روشنایی از جمله سیستم های تاثیر گذار بر سیما و منظر شهری است که در ابعاد مختلف به نحو مطلوبی نمایان می شود.


عابدی بیان کرد: از سیستم نور می توان به عنوان نماد و المانی کارآمد در ساختارهای زیباسازی شهری که ترکیب طیف نوری شهر را به نحو مناسب و دلنشینی فراهم می کند، یاد کرد.


سرپرست اداره امور مناطق سازمان زیباسازی شهرداری کرج بیان کرد: رفع نواقص سیستم های روشنایی، رنگ آمیزی پایه های فرسوده در دستور کار امسال این سازمان قرار دارد که با جدیت نیز دنبال می شود.


عابدی افزود: نگرش اصولی و کارشناسی به طرح های زیباسازی شهری امری بسیار مهم است و در این مسیر اجرای طرح های روشنایی و نورپردازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


وی گفت: از این رو توجه به سیمای شبانه یک شهر بخشی از مباحث طراحی شهری می باشد که باید همزمان و با سایر بخش ها طراحی صورت گیرد.


این مسئول اظهارداشت: اکنون با توجه به توسعه تکنولوژی نور پردازی امکانات بزرگی به طراحان و معماران روشنایی داده شده که از طریق آن نسبت به طراحی دنیای شبانه اقدام کنند.


سرپرست اداره امور مناطق سازمان زیباسازی شهرداری کرج در تشریح اهداف اجرای طرح رفع نواقص سیستمهای روشنایی سطح شهر به خروجی های  نورپردازی شهری  اشاره کرد و افزود: سیستم روشنایی زمینه ساز ایجاد یک محیط ایمن برای شهروندان نیز می باشد.


عابدی عنوان کرد: سیستم های روشنایی  همچنین مسیری امن برای تردد و عبور و مرور های شهری را مهیا می کند.


این مسئول افزود: در این میان امکان بهره گیری بیشتر از پارک ها، فضاهای باز و امکانات ورزشی برای اجرای طرح های نورپردازی در شب در اولویت قرار می گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری