جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
برگزاری بیستمین كارگاه آموزشی شهروندی با عنوان “گلهای آپارتمانی و نحوه نگهداری” در كرج
مرجان سادات مساعد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این مطلب اظهار داشت: در راستای تهیه و تدوین تقویم آموزشی سازمان پارکها، مقرر شد که هر ...
مرجان سادات مساعد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این مطلب اظهار داشت: در راستای تهیه و تدوین تقویم آموزشی سازمان پارکها، مقرر شد که هر دو هفته یک بار کارگاه های آموزشی با محوریت فضای سبز و نگهداری از گلها و گیاهان از سوی این سازمان برگزار شود.


وی با اشاره به اینکه شرکت در این دوره های آموزشی برای شهروندان رایگان است، افزود: شهروندان می توانند با ارسال عدد ۳۲۰ به سامانه ۱۰۰۰۱۱۴۷ عضو گروه آموزش سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج شوند.


این مسئول عنوان کرد: در این راستا بیستمین کارگاه آموزشی شهروندی با عنوان “گلهای آپارتمانی و نحوه نگهداری” در محل سازمان برگزار شد که شهروندان از آن استقبال بی نظیری داشتند.


مساعد ادامه داد: در این کارگاه همچنین داوطلبان حوزه فضای سبز که از گلخانه گلهای آپارتمانی واقع در مجتمع فنی و حرفه ای زیبادشت بازدید کرده بودند، نیز حضور داشتند و به طور تفضیلی به فراگیری نحوه نگهداری از این گلها پرداختند.


مسئول آموزش سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج یادآور شد: طبق برنامه ریزی قرار است که جلسه بعدی کارگاه آموزشی فضای سبز شهروندی در ۳۰ مهرماه سال جاری در سالن آموزش پارک خانواده برگزار شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری