جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
معتمدین منطقه ۱ شهرداری کرج با امام جمعه دیدار کردند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت الاسلام حسين همداني در اين ديدار بر لزوم همراهي مديران با سطح عمومي جامعه تاكيد كرد و گفت: مديران و مسئولان ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت الاسلام حسین همدانی در این دیدار بر لزوم همراهی مدیران با سطح عمومی جامعه تاکید کرد و گفت: مدیران و مسئولان همواره باید در کنار مردم بوده و از ایجاد فاصله میان خود و دیگران به شدت پرهیز کنند.


امام جمعه کرج معتمدین را از چهره‌های خوش‌نام و مورد اعتماد مردم دانست و رسیدگی به مشکلات مردم و مناطق را از اساسی‌ترین وظایف آنان ارزیابی کرد.


همدانی با یادآوری خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: مسئولین باید روحیه ایثار و شهامت داشته باشند و مردم را از خودشان بدانند.


حسینی همدانی یکی دیگر از آثار دفاع مقدس را ارتقای روحیه خودباوری و اعتماد به نفس دانست و اضافه کرد: ما در کوران دفاع مقدس به این نتیجه رسیدیم که باید خود را باور کنیم و با تکیه بر توانمندی‌های خود به ویژه جوانان خداجو، کشور را اداره کنیم.


وی خاطرنشان کرد: دریافتیم که در غیر این صورت به اهداف تدوین شده برای نظام اسلامی‌مان دست نخواهیم یافت و ضروری است که با همه توان و انگیزه،‌ همت خود را برای رسیدن به جایگاه‌های بلند و رفیع در جهان به کار بندیم.


امام جمعه کرج بر همین اساس مسئولیت مسئولان نظام اسلامی را بسیار سنگین ارزیابی کرد و از معتمدین مناطق و محلات خواست با دقت و موشکافی به مشکلات مردم رسیدگی کنند.


دبیر مجمع معتمدین کرج نیز در این دیدار ارتقای معنویت و ترویج اخلاقیات در جامعه را موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی خواند و بیان داشت: ارتقای معنویت و ترویج اخلاق اسلامی نه تنها موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی می‌شود، که جامعه را برای تبعیت از آموزه‌های امامت و ولایت مهیا می‌کند.


محمد محسنی اضافه کرد: دستگاه های اجرایی و فرهنگی باید با هم‌دلی و همفکری جهت ارتقای امور فرهنگی و دینی گام‌های مثبت و موثری را برداشته و با اجرای طرح‌های جذاب فرهنگی، جوانان و نوجوانان را در اجرای این برنامه‌ها سهیم کنند.


در پایان این دیدار، مسئولین و معتمدین در معیت امام جمعه با حضور در مزار شهدای گمنام با این ایثارگران عرصه شهادت، تجدید میثاق کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری