جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
رویکرد شورای چهارم حمایت از سرمایه گذاری است/لزوم افزایش اختیارات شورا از سوی دولت
امیر حسام عباسی در حاشیه نشست با هیئت امنای شهرک سیمین دشت در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهارداشت: رفع مشکلات شهرک صنعتی سیمین دشت باعث تقویت ...
امیر حسام عباسی در حاشیه نشست با هیئت امنای شهرک سیمین دشت در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهارداشت: رفع مشکلات شهرک صنعتی سیمین دشت باعث تقویت فعالیت کارخانه ها در این شهرک و سوق یافتن تمام توان پرسنل و مسئولان شهرک به بخش تولید و افزایش راندمان کاری می شود.


وی ادامه داد: اگر مشکلات به قوت خود باقی بماند عواقب آن متوجه شهروندان شاغل در این شهرک و ساکنان منطقه فردیس می شود.


صنعت قلب تپنده جامعه است


عباسی افزود:  از آنجا که صنعت قلب تپنده جامعه است، وظیفه داریم به صنعتگران و کارگران این بخش به دیده احترام نگریسته و مشکلاتی که در شهرک صنعتی وجود دارد را در اسرع وقت رفع کنیم.


وی گفت: در چارچوب وظایف و اختیارات، مدیران شهرداری در این منطقه باید با مسئولان شهرک همکاری لازم را داشته باشند.


نائب رئیس کمیسیون جذب سرمایه گذار و مشارکتهای شورای شهر کرج ، علت بروز مشکلات فعلی در شهرک صنعتی را عدم هماهنگی و نبود پیگیری مستمر از سوی مسئولان طی سالهای گذشته دانست و گفت: این مشکلات بر روی هم انباشته شده که امید می رود با برگزاری این جلسات موضوعات بررسی و با همت شهردار منطقه به حداقل برسد.


شورای شهر تنها شورای شهرداری نباشد/مشکلات دیگر شهر رصد شود


عباسی عنوان کرد: در حال حاضر هم هیئت مدیره شهرک صنعتی و هم شهرداری منطقه ۱۰ باید جبران کم کاری گذشته را کرده و با پیدا کردن راهکارهای مشترک مشکلات را به سرعت برطرف کنند.


وی با اشاره به رویکرد شورای دوره چهارم بیان کرد: نگاه شورای چهارم کرج حمایت ویژه از سرمایه گذار هم در بخش صنعت و هم در بخش خدمات است و با همین رویکرد و نگاه کمیسیون مشارکتها و جذب سرمایه گذار در شورای چهارم شکل گرفت.


این عضو شورای شهر کرج، افزود: راه اندازی این کمیسیون علاوه بر جذب مشارکتهای جدید به حفظ سرمایه ها و سرمایه گذاری های قبل نیز کمک می کند.


عباسی در ادامه گفت: اگرچه در حال حاضر شورای شهر به نوعی شورای شهرداری محسوب می شود اما اعضای شورا با توجه به حجم گسترده درخواستهای مردم در حیطه های مختلف از دولت می خواهد تا با تفویض اختیارت بیشتر و کامل تر به شورا امکان بررسی مشکلات شهر نه فقط شهرداری را فراهم کند.


وی گفت: بسترهای مختلف شهری نیازمند توجه است و در این راستا می طلبد تا دولتمردان با واگذاری اختیارات دست شوراها را برای رفع مشکلات شهری بازتر کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری