جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
خط ۹ اتوبوس‌های بی.آر.تی تا پایان مهر تکمیل و آماده بهره‌برداری می‌شود

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با بیان اینکه گاردریل‌های جدا کننده مسیر خط ۹ اتوبوس‌های بی.آر.تی در حال نصب و ایستگاه‌های این خط در حال آماده سازی است، گفت: خط ۹ اتوبوس‌های تندرو از شهرری تا مینی‌سیتی، تا پایان مهر آماده می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار داشت: خط ۹ سامانه اتوبوس‌های بی.آر.تی یکی از مهمترین خطوط این شبکه خواهد بود که پیش بینی می‌شود در همان ابتدای کار بتواند روزانه ۱۰۰ هزار مسافر را جابه جا کند که به مرور زمان به تعداد مسافران این خط افزوده خواهد شد. بی آر تی

وی ادامه داد: برای راه‌اندازی و بهره‌برداری از این خط تمهیدات لازم پیش بینی شده چنانچه در آغاز کار ۸۰ دستگاه اتوبوس دوکابین و تک کابین در این مسیر به کارگیری خواهد شد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خاطر نشان کرد: این خط یکی از طولانی‌ترین خطوط اتوبوس‌های بی.آر.تی محسوب می‌شود که با طول حدود ۳۳ کیلومتر از شهرری تا مینی‌سیتی ادامه می‌یابد.

وی تصریح کرد: خط ۹ اتوبوس‌های بی.آر.تی با ۳ خط دیگر اتوبوس‌های تندرو تقاطع دارد و به طور متوسط هر ۷۰۰ متر یک ایستگاه در مسیر این خط پیش بینی شده است تا شهروندان دسترسی راحتی به خط و ایستگاه‌ها داشته باشند.

سنندجی در پایان گفت : خطوط اتوبوس‌های تندرو توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای را در جابه جایی‌های روزانه پایتخت به دست بیاورند که با احداث خطوط جدید و تکمیل این شبکه می‌توانیم شاهد افزایش چشمگیر حجم سفرها با خطوط بی.آر.تی در تهران باشیم./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری