جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲
انفجار گاز در یک ساختمان موجب تخریب دو واحد مسکونی شد
حاجعلي فرجامي در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج،‌ با اعلام اين‌كه حادثه فوق روز پنج شنبه ساعت  12:28به وقوع پيوسته است، گفت: انفجار در يك واحد مسكوني از ...
حاجعلی فرجامی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،‌ با اعلام این‌که حادثه فوق روز پنج شنبه ساعت  ۱۲:۲۸به وقوع پیوسته است، گفت: انفجار در یک واحد مسکونی از ساختمانی ۱۵ واحدی رخ داد که در اثر آن یکی از ساکنین دچار آسیب‌دیدگی شد.


فرجامی اظهار داشت: با اعلام این رخداد از سوی شهروندان و تماس آنان با سامانه ۱۲۵ شهرداری کرج، ۱۰ نفر از نیروهای  عملیاتی از دو ایستگاه شهر به محل اعزام شده و به سرعت نسبت به اطفای حریق و اجرای عملیات امداد و نجات اقدام کردند.


وی با بیان اینکه ساختمان محل حادثه، ساختمانی پنج طبقه بوده است، از به کارگیری سه دستگاه خودروی سبک و سنگین در جریان عملیات خبر داد.


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج مساحت واحد منفجر شده را ۵۵ متر عنوان کرد و افزود: در اثر شدت حادثه دو واحد مسکونی تخریب و دچار خساراتی شدند که نیروها به سرعت برای جلوگیری از عواقب بیشتر، ‌وارد عمل شده و با فرونشاندن حریق ناشی از انفجار، اصول ایمنی را در ساختمان حاکم کردند.


این مسئول علت حادثه را انفجار گاز در طبقه چهارم اعلام کرد و با اعلام اینکه انفجار بجز دو واحد مذکور برای برخی دیگر از واحدها نیز خساراتی وارد آورده است، تاکید کرد: خوشبختانه این حادثه سنگین، آسیب جانی سنگینی را به همراه نداشته است و تنها یک نفر در اثر این انفجار دچار آسیب‌دیدگی شد که با همکاری نیروها،‌ فرد آسیب‌دیده به ماموران اورژانس حاضر در محل تحویل داده شد.


فرجامی اذعان داشت: با ایجاد امنیت کامل در ساختمان و تحویل محل به ماموران نیروی انتظامی، نیروهای آتش‌نشان به ایستگاه‌های خود مراجعه کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری