جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲
فعالیتهای منطقه ۱۱ قابل تقدیر است/کنترل ساخت و ساز به واقعیت نزدیک شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ابوالحسنی ضمن بازدید از روند پیشرفت پروژه های در دست اقدام منطقه 11 به ویژه دو پروژه بزرگ دیوار حائل و اجرای ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ابوالحسنی ضمن بازدید از روند پیشرفت پروژه های در دست اقدام منطقه ۱۱ به ویژه دو پروژه بزرگ دیوار حائل و اجرای فاز اول و دوم بیلقان از پیشرفت حاصل شده ابراز رضایتمندی کرد  و آن را در راستای کنترل ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح منطقه عنوان کرد.

 

 وی در این بازدید گفت: امید است با بهره برداری کامل از پروژه های انجام شده در منطقه، مراتب رفاه و آسایش و بهره مندی کامل برای شهروندان فراهم شود.

 

این عضو شورای اسلامی شهر کرج این منطقه را از منظر درصد جذب درآمدی و فعالیت های عمرانی در رتبه نخست و از منظر خدمات شهری رتبه دوم ارزیابی کرد.
 
دورنمای کنترل ساخت و ساز در منطقه ۱۱ به واقعیت نزدیک شده است

 

وی با بیان اینکه پروژه دیوار حائل با هدف پیشگیری از ادامه روند ساخت و ساز غیر مجاز در محدوده خط چهار حصار به اجرا درآمده است، افزود:سرانجام دورنمای کنترل ساخت و ساز در این منطقه به واقعیت نزدیک شده است.

 

این عضو شورا در ادامه و در بازدید از فعالیتهای عمرانی نظیر جدول گذاری و آسفالت، گفت: رسیدگی به بحث آسفالت به عنوان یکی از اساسی ترین مشکلات شهروندان به طور ویژه در این منطقه پیگیری و اجرایی شده است .

 

ابوالحسنی ، افزود: بهسازی این کوچه ها و خیابانها پس از سالها انجام و مشکلات شهروندان در این زمینه تا حد زیادی مرتفع شده است.

 

 مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج در حاشیه این بازدید به رصد طرحهای بهسازی فضای سبز بالاخص حاشیه بیلقان اشاره کرد و افزود: منطقه۱۱ نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد مطلوبی را داشته است.


حسین عطایی ادامه داد:فضای سبز بخشی از منظر شهری است که علاوه بر تامین بهداشت محیط شهر نقش بسیار مهمی در ایجاد سلامتی شهروندان به عهده دارند، ضمن آنکه این عرصه های سبز، دارای کارکرد تفریحی، تعدیل آلودگی هوا، ارتقای سلامت جسمی و روحی شهروندان و زیبا سازی محیط می باشد و از این منظر باید به این مهم توجه شود.


گفتنی است، در ادامه  ابوالحسنی به همراه شهردار این منطقه در ملاقات مردمی که با حضور شهروندان ساکن در منطقه ۱۱ شهرداری کرج در محل دفتر شهردار برگزار شده بود شرکت و به مشکلات و مسائل شهروندان رسیدگی کرد.

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری