جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲
نمای کرج در وهله نخست از طریق منطقه ۱۱ به نظر بینندگان می‌رسد/ اعلام حمایت گسترده از اجرا و تکمیل طرح‌ها
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري مديريت شهري كرج، علي تركاشوند در بازديد از طرح‌هاي عمراني منطقه 11، بر اصلاح و ارتقاي موقعيت ترافيكي، منظر شهري و فرهنگي تاكيد كرد و ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی ترکاشوند در بازدید از طرح‌های عمرانی منطقه ۱۱، بر اصلاح و ارتقای موقعیت ترافیکی، منظر شهری و فرهنگی تاکید کرد و از عوامل منطقه خواست این نکات را در راس امور خود قرار دهند.


ترکاشوند در این بازدید که صبح امروز شنبه، در محل ساختمان منطقه ۱۱ شهرداری انجام گرفت، این منطقه را یکی از مهم‌ترین مناطق شهر از جهت مواجهه مسافران و مهمانان به شهر و استان ارزیابی و خاطرنشان کرد: منظر شهر در وهله نخست از طریق این منطقه به دید بینندگان می‌رسد، از این رو رسیدگی به آن از اهمیت و ضرورت ویژه‌ای برخوردار است.


ضرورت اجرا و تکمیل طرح‌های ترافیکی


وی به برخی طرح‌های نیمه تمام و اولویت‌دار این منطقه پرداخت و افزود: تعیین تکلیف پلاک‌های محدوده حصار و کلاک، همچنین تعریض جاده مخصوص و کمربندی حصار از جمله مهم‌ترین طرح‌های عمرانی است که می‌تواند آثار قابل توجهی را در اصلاح نگرش شهروندان و مراجعان به کرج به همراه داشته باشد.


این مسئول از دیگر طرح‌های عمرانی مهم منطقه را تکمیل پل حامی در انتهای بلوار خلج‌آباد، بعد از میدان حافظ معرفی کرد و از مسئولان خواست اتمام هر چه سریع‌تر طرح را مورد توجه قرار دهند.عدم توقف شهروندان در تقاطع بلوار خلج‌آباد و میدان کرج


وی در تشریح اهداف احداث این پل گفت: با تکمیل پل حامی، مسافرانی که از استان‌های شمالی به شهر وارد می‌شوند بدون گذر به مسیر ورودی کرج و توقف خودروهایی که قصد ورود به میدان کرج را دارند، به سمت اتوبان تهران – کرج و مسیرهای مورد نظر هدایت می‌شوند که این اقدام تاثیر بسیاری بر اصلاح روند ترافیکی منطقه دارد.


سرپرست شهرداری کرج در ادامه با تاکید بر تکمیل و پایان یافتن هر چه سریع‌تر ساختمان فرهنگسرای منطقه ۱۱ که در شهرک جهان‌نما واقع شده است، ارتقای فرهنگی را یکی از ضرورت‌های جدی منطقه خواند.


زیباسازی منطقه در اولویت


وی ادامه داد: افرادی که از استان‌ها و شهرهای مجاور وارد شهر کرج می‌شود باید با منظری زیبا و دلنشین از این شهر مواجه شوند، از این رو پرداختن به مباحث زیباسازی محیطی نیز از درجه اهمیت بالایی برخوردار است که سازمان زیباسازی شهرداری در این خصوص باید فعالیت بیشتری صورت دهد.


ترکاشوند حمایت گسترده و جدی خود از اجرا و تکمیل طرح‌های این منطقه را اعلام کرد و با بیان اینکه ستاد مرکزی شهرداری کرج عزم خود را برای به پایان بردن این طرح‌ها جزم کرده است،‌ از مدیر و عوامل اجرایی منطقه خواست، تمامی تلاش خود را برای تحقق این مهم به کار بندند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری