جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲
جمع آوری و پلمپ مراکز غیر مجاز تفکیک زباله در مناطق ۶ و ۱۲
طهمورث صالحی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: عملیات مذکور به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج و با همکاری نیروی انتظامی  و اداره اماکن طی ...
طهمورث صالحی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: عملیات مذکور به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج و با همکاری نیروی انتظامی  و اداره اماکن طی حکمی از سوی معاون دادستان انجام شده است.


این مسئول با اشاره به اینکه سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در راستای طرح پاکسازی اقدام به جمع آوری مراکز غیر بهداشتی کرده است، افزود: محیط مورد نظر از هر گونه آلودگی زیست محیطی پاکسازی شد.


معاون فنی اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با بیان اینکه این سازمان مراکز غیر بهداشتی را شناسایی می کند، اظهار داشت: مراکزی که به صورت غیر مجاز اقدام به جمع آوری پسماندها می کنند توسط این سازمان جمع آوری می شوند.


صالحی با تاکید بر جمع‌ آوری این گونه مراکز عنوان کرد: سازمان با متخلفان مراکز غیربهداشتی تفکیک زباله برخورد جدی خواهد داشت.


 وی با اشاره به اینکه انبوهی از زباله های خشک از جمله پلاستیک در محوطه مراکز غیر مجاز مشاهده می شود، وجود این پسماندها را در چرخه زیست محیطی خطرناک اعلام کرد.


 معاون فنی اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج همچنین اظهار داشت: به دلیل مشکلات زیست محیطی و بهداشتی برای شهروندان، فعالیت این گونه مراکز غیر مجاز، غیر قانونی اعلام شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری