جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲
دروازه خیابان ” شهید مسیح پاکدل ” نصب و راه اندازی شد/۱۳۷ درخواست شهروندان را پاسخ داد
فرج الله ایلیات در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: این عملیات عمرانی ترافیکی با پیگیری های شهرداری منطقه 4  محقق شد. وی هدف از ...
فرج الله ایلیات در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: این عملیات عمرانی ترافیکی با پیگیری های شهرداری منطقه ۴  محقق شد.


وی هدف از اجرای این طرح ترافیکی را علاوه بر فراهم شدن زمینه های کاهش حجم ترافیک منطقه، جلب رضایتمندی و تحقق درخواست شهروندان ذکر کرد.


این مسئول افزود: بازگشایی مسیر تقاطع بلوار چهارباندی  و خیابان شهید مسیح پاکدل با توجه به بند ۴ مصوبه کمیته فنی ترافیک در مرداد ماه سال جاری در دستور کار شهرداری منطقه ۴ قرار گرفت که به تبع آن، مراحل ساخت و نصب درب متحرک در تقاطع مذکور در شهریور توسط واحد حمل و نقل ترافیک منطقه انجام شد و هم اکنون نیز در حال بهره برداری است.


ایلیات ادامه داد: دورازه مذکور در ساعات پیک ترافیک  بسته می شود و در زمانی که حجم عبور و مرور وسایل نقیله کم باشد، باز و قابل استفاده است.


۱۳۷ درخواست شهروندان را پاسخ داد


مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج در ادامه با اشاره به تماس شهروندان با سامانه ۱۳۷ منطقه، عنوان کرد:  پیرو درخواست شهروندان مبنی بر رفع مشکلات عمرانی منطقه از طریق سامانه ۱۳۷،  اقدامات عمرانی لازم در این راستا از سوی شهرداری انجام شده است.


 ایلیات عنوان کرد: از جمله این عملیات ها انجام آسفالت و جدول گذاری مهرشهر بلوار ارم خیابان افشار خیابان شهید مطهری، تکمیل پروژه پیاده رو سازی مهرشهر فاز۴ بلوار گلها می باشد.


وی با اشاره به تکمیل پروژه جدول گذاری مهرشهر خیابان سوم شرقی، عنوان کرد: تحقق این مهم نیز در راستای رفع مشکلات عمرانی منطقه بوده است.


ایلیات، روکش آسفالت حسین آباد مهرشهر واقع در میدان فرهنگ خیابان دوم شمالی را یادآور شد و افزود: لکه گیری آسفالت به صورت پراکنده در منطقه حسین آباد مهرشهر، کوی فرهنگ، خیابان اول جنوبی نیز اجرایی شد.


وی عنوان کرد: تکمیل پروژه نیمه کاره جدول گذاری فاز ۴ مهرشهر بلوار گلها، حد فاصل مسجد جامع تا بانک ملی نیز بنا به درخواست شهروندان هم اکنوان در حال انجام می باشد.


ایلیات گفت: اصلاح شیب نامناسب فاز ۱ خیابان ۱۱۷ تا اواسط خیابان نیز از دیگر اقدامات عمرانی صورت گرفته در منطقه بوده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری