جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲
بهره‌برداری از پل سوم خرداد در دهه فجر امسال
علي اصغر كمالي‌زاده در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج با اعلام اين خبر گفت: در حال حاضر يك لاين از اين پل به بهره‌برداري رسيده كه خودروها از ...
علی اصغر کمالی‌زاده در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر یک لاین از این پل به بهره‌برداری رسیده که خودروها از آن برای تردد در جهت شمال به جنوب استفاده می‌کنند. بر این اساس تکمیل مسیر دوم در دستور کار معاونت فنی عمرانی قرار گرفته و قرار است در دهه فجر امسال، طرح به بهره‌برداری برسد.


کمالی‌زاده افزود:  بر این اساس هم اکنون اجرای عملیات در مسیر جنوب به شمال پل در حال انجام است تا از این طریق بخش مهمی از معضلات ترافیکی منطقه مرتفع گردد.


وی با بیان اینکه اتمام عملیات احداث این پل زمینه ساز اتصال بلوار ارم به بلوار گلزار و به تبع آن موجب تسهیل ترافیک در مسیر پل و راه‌های دسترسی به آن می شود، خاطرنشان کرد: بهره برداری از پروژه بزرگ پل روگذر سوم خرداد واقع در تقاطع راه آهن مهرشهر کرج بسیاری از مشکلات ترافیکی این منطقه را مرتفع خواهد کرد.


وی از دیگر خروجی‌های مهم تکمیل این پروژه را باز شدن گره ترافیکی مناطق جنوبی کرج به ویژه مهرشهر دانست و گفت: روان‌سازی ترافیک در کنار کاهش مصرف سوخت از جدی‌ترین مزایای ایجاد مسیر جنوب به شمال پل سوم خرداد است.


کمالی‌زاده با بیان اینکه احداث پل سوم خرداد، رضایت‌مندی شهروندان را به همراه خواهد داشت، یادآور شد: در حال حاضر اجرای عملیات تکمیل پل با سرعت در حال انجام است و با تمهیدات صورت گرفته، در بهمن ماه امسال افتتاح خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری