جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲
راهکارهای صحیح درآمدزایی و مدیریت هزینه مورد بررسی قرار گرفت
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري مديريت شهري كرج، پيش از ظهر امروز پنج‌شنبه،‌ شهردار كرج با معاونين، مديران و معاونين مناطق شهرداري كرج گرد هم آمدند تا در خصوص منابع ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پیش از ظهر امروز پنج‌شنبه،‌ شهردار کرج با معاونین، مدیران و معاونین مناطق شهرداری کرج گرد هم آمدند تا در خصوص منابع مالی و نحوه بهره‌برداری بهینه از امکانات و سرمایه‌های این دستگاه عظیم خدمات‌رسان تبادل نظر کنند.


معاون اداری – مالی شهرداری کرج در حاشیه این جلسه طی گفتگویی با خبرنگار پایگاه به بیان اهداف این جلسه پرداخت و گفت: ایجاد انضباط مالی در مجموعه شهرداری کرج از مهم‌ترین اهداف جلسه بود که با مدیران و معاونین آنان در سطح مناطق و سازمان‌ها در میان گذاشته شد.


محمدرضا رضاپور اظهار داشت: دقت نظر در اجرای قوانین مالی و به کارگیری صحیح اعتبارات و دارایی‌ها در مناطق، مراکز و سازمان‌های متعلق به شهرداری از اهمیت بسیاری برخوردار است که نشست هم‌اندیشی فوق نیز با درک همین ضرورت برگزار شد.


رضاپور از بررسی راهکارهای جدید درآمدزایی در قالب این جلسه خبر داد و خاطرنشان کرد: مناطق و سازمان‌های شهرداری کرج باید به سمت کسب درآمدهای پایدار و به کارگیری شیوه‌های نوین درآمدزایی حرکت کنند.


وی از دیگر موارد طرح شده در نشست، شهردار کرج با معاونین و مدیران مناطق دوازده گانه را بررسی شرایط مالی شهرداری در شش ماهه دوم سال جاری برشمرد و اذعان داشت: این امر با توجه به شرایط متمم بودجه مورد گفتگو و تبادل نظر مسئولان ارشد ستادی و مدیران و معاونین مناطق قرار گرفت.


معاون مالی شهرداری کرج، تعریف مجدد روابط و تعاملات بین شهرداری مرکز و مناطق را از دیگر نکاتی دانست که طی این جلسه به آنها پرداخته شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری