جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲
پیگیری شهرداری تهران برای تغییر اساسنامه شرکت «یادمان سازه»
مدیرکل امور مجامع و شوراهای سازمان‌های شهرداری تهران با اعلام خودداری از ایجاد یک سازمان جدید برای دنبال کردن ماموریت نگهداشت شبکه معابر پایتخت، گفت: ظرفیت لازم برای این امر ...

مدیرکل امور مجامع و شوراهای سازمان‌های شهرداری تهران با اعلام خودداری از ایجاد یک سازمان جدید برای دنبال کردن ماموریت نگهداشت شبکه معابر پایتخت، گفت: ظرفیت لازم برای این امر در شرکت یادمان سازه وابسته به شهرداری تهران وجود دارد و تنها باید تغییراتی در اساسنامه آن اعمال شود.

به گزارش سرویس«شهری» ایسنا، سعید اقدامیان با اشاره به این که نگهداشت معابر شهر اعم از بزرگراه‌ها، معابر شریانی و پل های سواره رو ماموریتی تخصصی است که باید آن را به یک شرکت مستقل واگذار کرد، گفت: با توجه به وجود شرکت یادمان سازه در مجموعه شهرداری تهران، نیازی به ایجاد یک ساختار سازمانی جدید برای این منظور وجود ندارد. 28-21.jpg

اقدامیان با اشاره به اینکه شرکت یادمان سازه از ظرفیت لازم برای پذیرش مسوولیت نگهداشت معابر شهر برخوردار است، افزود: این شرکت از چندی پیش کار بهسازی و مقاوم سازی لرزه ای پل های سواره رو را آغاز کرده است.

وی با بیان آنکه سپردن کل ماموریت نگهداشت شبکه معابر پایتخت به شرکت یادمان سازه نیازمند تغییراتی در اساسنامه و شرح ماموریت های این شرکت است، یادآور شد: هرگونه تغییر در اساسنامه شرکت ها و سازمان ها با تصویب شورای شهر امکان‌پذیر است.

این مقام مسوول در شهرداری تهران درباره شرح ماموریت‌های جدید یادمان سازه در صورت تغییر اساسنامه، اظهار کرد: سیاستگزاری درباره نحوه نگهداشت معابر شهر بر عهده معاونت فنی و عمرانی خواهد بود اما طبعا اجرای سیاست‌ها که بر چگونگی هزینه‌کرد بودجه نگهداشت معابر متمرکز است، می تواند توسط این شرکت دنبال شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری