جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲
استفاده از ظرفیت شهرداری برای دعوت از سرمایه‌گذاران در طرح قطار شهری/ قطار شهری اصلی‌ترین طرح استانی است
اصغر همتي در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج، با اعلام اين خبر،‌ معاون عمراني استاندار، شهردار و مديرعامل سازمان را  از جمله اعضاي هيئت مديره ذكر كرد و ...
اصغر همتی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر،‌ معاون عمرانی استاندار، شهردار و مدیرعامل سازمان را  از جمله اعضای هیئت مدیره ذکر کرد و حضور مسئولان تراز اول استانی و مدیریت شهری در این هیئت را با هدف تسریع در بهره‌برداری از طرح قطارشهری برشمرد.


همتی اظهار داشت: ارائه گزارشی از میزان پیشرفت طرح و نحوه ساخت ایستگاه‌ها در کنار طرح مشکلات موجود، از نکاتی بود که در یکیصد و هفتاد و چهارمین جلسه هیئت مدیره سازمان قطارشهری مورد بررسی قرار گرفت.


وی با اشاره به حضور سرپرست جدید شهرداری کرج در این جلسه،‌ اشراف وی بر مباحث قطارشهری را یادآور شد و خاطرنشان کرد: شهردار کرج در نشست فوق بر تامین اعتبارات مورد نیاز قطار شهری از طریق منابع مالی داخل استان تاکید کرد.


همتی افزود: به اعتقاد مهندس ترکاشوند، یکی از بهترین راهکارهای تامین این منابع در استان دعوت از سرمایه‌گذاران و بهره‌گیری از توان مالی آنان در کنار همراهی و مساعدت مدیران ارشد استان و شهرستان است.


منافع چندجانبه مترو برای شهر و شهرداری


مدیرعامل سازمان قطارشهری کرج و حومه از نگرش مثبت و حساسیت ویژه معاون استاندار نیز که تازگی به این سمت منصوب شده است، به عنوان یکی از عوامل مهم در ادامه فعالیت این سازمان یاد کرد و ادامه داد: مجید سریزدی، قطار شهری کرج را از ضروری‌ترین و اصلی‌ترین طرح‌های شهر برشمرد که این امر حساسیت کار این حوزه را بیش از پیش نشان می‌دهد.


وی با بیان اینکه به گفته معاون استاندار، راه‌اندازی قطار شهری دارای منافع چند جانبه برای شهر و شهرداری است، اضافه کرد: بر اساس این دیدگاه،‌ مقرر شد از موقعیت و نام شهرداری کرج که خود دارای بار مثبت اقتصادی می باشد، برای دعوت از سرمایه گذاران و مشارکت آنها در اجرای طرح کمک بگیریم.


این مسئول در پایان، از اشتراک نظر اعضای هیئت مدیره برای ساخت مجتمع‌های ایستگاهی در شهر خبر داد و بیان داشت: بار مالی حاصل از این اقدام می‌تواند دست سازمان را برای اجرای ادامه طرح باز کرده و منبع درآمدی برای احداث دیگر خطوط به شمار آید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری