جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲
ارائه ایده‌های خلاقانه عامل برون‌رفت از روزمرگی /ضرورت ارتقای منظر شهری و هویت بخشی به شهروندان
به گزارش پايگاه خبري مديريت شهري كرج، در اين جلسه كه نخستين نشست اين معاونت با معتمدين شهر به شمار مي‌آمد، مهرداد ترابيان وقوع روزمرگي در فضاي كار شهرداري را ...

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این جلسه که نخستین نشست این معاونت با معتمدین شهر به شمار می‌آمد، مهرداد ترابیان وقوع روزمرگی در فضای کار شهرداری را ناشی از گستردگی وظایف و محدودیت منابع ارزیابی کرد.


ترابیان این نکته را در حالی ذکر کرد که به گفته وی اندیشیدن تدابیری مناسب برای برون‌رفت از فضای روزمرگی و تکرار بدون اجرای ایده‌های خلاقانه،‌ با بهره‌گیری از اجتماعاتی چون معتمدین شهر امکان‌پذیر خواهد بود.


وی تدوین برنامه‌های بلندمدت و نیز تعامل با سایر دستگاه‌ها و مشارکت فرهیختگان در برنامه‌ها را گامی موثر در توسعه شهری دانست.


این مسئول خاطرنشان کرد: مساعدت معتمدین محلات و مناطق شهر در کنار بهره‌گیری از مشاوره آنان در اجرای طرح‌ها می‌تواند آثار مطلوبی را در شهر به جا بگذارد.معاون برنامه‌ریزی شهرداری کرج استفاده از نقطه نظرات آنان که در ارتباط مستقیم با مشکلات و نیازهای مناطق قرار دارند را از نتایج برپایی چنین نشست‌هایی عنوان کرد و افزود: لازم است معتمدین همانند نماینده‌ای از سوی شهرداری در مناطق و محلات با چشمی تیزبین و نکته سنج به بررسی خواسته‌ها و مشکلات بپردازند و مدیریت شهری را در این خصوص یاری رسانند.


ارتقای منظر شهری و هویت بخشی به شهروندان


در ادامه این جلسه مدیر روابط عمومی منطقه ۱ و دبیر مجمع معتمدین با تشکر از عنایت شهردار و معاونین پیرامون اقدامات اخیر و فعالیت‌های مجمع معتمدین در شهر کرج گزارشی ارائه کرد.


در این نشست که مدیر منطقه ۷ ، مدیر روابط عمومی شهرداری کرج ، اصحاب رسانه ، اساتید دانشگاه و کارشناسان فرهنگی حضور داشتند، توجه به نکاتی از جمله منظر عمومی، مدیریت ترافیک شهری، تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی و رفع سد معبر از سوی معتمدین و فرهیختگان مطرح شد.


همچنین بر ضرورت هویت بخشی به شهر با استفاده از نقاشی های دیواری و احداث سالن های ورزشی و فرهنگی از سوی معتمدین تاکید و از این عوامل به عنوان راهکارهایی برای تقویت احساس شهروندی یاد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری