جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲
پرونده های دارای رای جریمه کمیسیون ماده صد بررسی و ساماندهی شوند
حاج قربان اسفندیاری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در خصوص پرونده های دارای رای جریمه کمیسیون ماده صد اظهار داشت: این پرونده ها در صورت جریمه نشدن ...
حاج قربان اسفندیاری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در خصوص پرونده های دارای رای جریمه کمیسیون ماده صد اظهار داشت: این پرونده ها در صورت جریمه نشدن به واحد درآمد ارسال و پس از اخذ رای کمیسیون ماده ۷۷  توسط واحد حقوقی املاک آنها از طریق اجرای ثبت و بازداشت ملک مصادره می شود.


این مسئول در خصوص عوارض آگهی های تجارتی و عوارض اتومبیل عنوان کرد: این عوارض در ردیف بودجه پیش بینی شده و پیگیری و تعیین تکلیف آن توسط واحد در آمد منطقه صورت می گیرد.


وی ادامه داد: همچنین پرونده هایی که در کمیسیون ماده صد منطقه دارای رای قطعی بوده و این رای به مالک ابلاغ شده اما مالکان در جهت تعیین تکلیف مراجعه نکردند به حوزه خدمات شهر منطقه ارسال می شوند.


معاون اداری مالی منطقه با اشاره به مطلب فوق افزود: حوزه خدمات شهر  پس از دریافت پرونده های ارسالی نسبت به توقف عملیات ساختمانی اقدام می کند.


اسفندیاری عنوان کرد: شروع کار پرونده های ارسالی به حوزه خدمات شهر منوط به ارائه نامه از منطقه ۹ شهرداری کرج خواهد بود.


این مسئول در خصوص پرونده هایی که وصول جریمه آن با مشکل مواجه شده است، اظهار داشت: این پرونده ها در کمیته ای با مسئولیت معاون اداری مالی منطقه و واحد های حقوقی اجرائیات و درآمد به صورت موردی مطرح و در مورد آنها تصمیم گیری می شود.


وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه، رسیدگی به پرونده هایی که در خصوص اخطار به واحدهای صنفی که عوارض معوق دارند توسط واحد اصناف صورت می گیرد، عنوان کرد: تخلفات افزایش بنای تجاری توسط واحد اصناف شناسایی و با پلاک ثبتی به معاون شهرسازی معماری معرفی می شوند.


معاون اداری مالی افزود: معاونت شهرسازی معماری در خصوص تسهیل در کار پرونده های بزرگ در کمیسیون توافقات مرکز فعالیت مطلوبی دارد.


این مسئول همچنین از پیگیری جدی واحد درآمد منطقه در خصوص بدهی پرونده های سنگین خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری