جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲
دیدار با «غارنشینان» بر پرده نقره‌ای تالار سیروس صابر/ لذت تماشای فیلم همراه با عوامل دوبله فیلم
مدير مركز آموزش‌هاي آزاد دانشكده خبر استان البرز در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج از اكران انيميشن سينمايي «غارنشينان» در روز جاري خبر داد و گفت: عوامل دوبله ...
مدیر مرکز آموزش‌های آزاد دانشکده خبر استان البرز در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج از اکران انیمیشن سینمایی «غارنشینان» در روز جاری خبر داد و گفت: عوامل دوبله این فیلم تماشاچیان را همراهی خواهند کرد.


حسین کمرروستا با اعلام این خبر، اظهار داشت: انیمیشن از جمله قالب‌‌های فیلم‌سازی است که مشتاقان بسیاری را به سمت خود جلب کرده و دانشجویان زیادی نیز در این رشته هنری تحصیل می‌کنند.


کمرروستا اضافه کرد: همچنین دوبله فیلم‌های انیمیشن خارجی از جمله اموری است که با ظرافت و دقت توسط عوامل دوبله کشور انجام می‌شود و حاصل آن مجموعه‌ای دلچسب از کارتون، حرکت و صدا است.


وی یادآور شد: به منظور آشنایی شهروندان با نحوه دوبله و گویندگان این گونه فیلم‌ها، از گروه دوبله گلوری که صداسازی کاراکترهای فیلم انیمیشن «غارنشینان» را به عهده داشته‌اند، دعوت شده است تا این فیلم را امروز در کنار شهروندان به تماشا بنشینند.


مدیر مرکز آموزش‌های آزاد دانشکده خبر استان البرز، مهرداد رئیسی را مدیر دوبلاژ این فیلم و از مهمانان امروز تالار سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی و اضافه کرد: هومن خیاط، آزاد آفری، کمال معتضدی، مینا خالقی و سعیده تهرانی از گویندگان فیلم هستند که ضمن مراسم اکران فیلم، به پرسش‌های حاضران پاسخ خواهند گفت.


کمرروستا زمان و مکان اکران فیلم انیمیشن «غارنشینان» را ساعت ۱۵ امروز چهارشنبه هفدهم مهرماه در میدان آزادگان، خیابان مطهری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز عنوان کرد و از علاقمندان برای حضور در این برنامه دعوت به عمل آورد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری