جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲
اقدام جهادی مدیرعامل سازمان قطارشهری کرج و حومه شایسته تقدیر است
عزيز اكبريان در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج، با اعلام اينكه هم‌اكنون ضرورت راه‌اندازي قطارشهري بر كسي پوشيده نيست، مسير حركت شركت پيمانكار اين سيستم عبور و مرور ...
عزیز اکبریان در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام اینکه هم‌اکنون ضرورت راه‌اندازی قطارشهری بر کسی پوشیده نیست، مسیر حرکت شرکت پیمانکار این سیستم عبور و مرور ریلی را به دلیل مسائل متعدد، مجددا رو به بن‌بست، ارزیابی کرد.


اکبریان به نقش امام جمعه سابق شهر کرج در رفع مشکل شرکت سابیر در سال گذشته پرداخت و ضمن تقدیر از وی، اظهار داشت: آیت‌الله کازرونی به واقع در این وساطت بین دستگاهی، از اعتبار خود مایه گذاشت که این امر در نهایت به نفع شهر تمام شد چرا که جابجایی پیمانکار، مدت زمانی طولانی از اجرای طرح را متوقف می‌کرد که با اندکی تسامح و تعامل با سابیر، شاهد پیشرفت طرح طی دو سال گذشته بودیم.


تصمیم برای جابجایی مستلزم کار کارشناسی


وی اضافه کرد: اما در حال حاضر پیمانکار مجدد با مشکلاتی مواجه شده است که باید روی عملکرد و ضرورت جابجایی یا عدم آن، کار کارشناسی صورت گرفته و مسئله را به بهترین نحو مرتفع کرد.


نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، یکی از مهم‌ترین ارکان پیشرفت و توسعه قطارشهری ظرف حدود دو سال گذشته را مدیرعامل این سازمان دانست و تصریح کرد: به راستی اصغر همتی بدون ادعا، کاری کرد که طی سال‌های گذشته در قطارشهری صورت نگرفته بود.


اکبریان بیان داشت: همتی ظرف مدت حضور خود در این عرصه، به رغم مشکلات فراوان مالی، در حالی طرح را پیش برد که مدعیان پیش از او طی سال‌ها کار قادر به چنین حرکتی نبودند.


وی تاکید کرد: با توجه به همتی که مدیرعامل این سازمان برای اجرای هر چه سریع‌تر طرح به کار بسته، ضروری است تدبیر شایسته‌ای برای ادامه فعالیت شرکت پیمانکار صورت گرفته و مشکلات جاری را در شورای سازمان مرتفع نماییم.


این مسئول حل شدن مسئله قطارشهری را برابر با رفع بسیاری از معضلات ترافیکی شهر برشمرد و تصریح کرد: شهر ما دارای منابع مالی فراوانی است که با بهره‌برداری مناسب از آنها می‌توان به سادگی مشکل اعتباری طرح را مرتفع کرد؛ که این امر نیازمند همت تمامی مسئولان شهر و پی‌گیری جدی آنهاست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری