جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲
زمین های بایر منطقه ۱۱ پاکسازی و تسطیح شد
حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه، پیش از این منطقه 11 شهرداری کرج در  حریم مناطق 1، 2 و 10 قرار داشت، وسعت ...
حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه، پیش از این منطقه ۱۱ شهرداری کرج در  حریم مناطق ۱، ۲ و ۱۰ قرار داشت، وسعت بالای این منطقه و داشتن زمین های خالی و بایر را یادآور شد و گفت: این موضوع مشکلات عدیده ای را برای منطقه و شهروندان بوجود آورده بود و شهرداری منطقه میز به جد پیگیر رفع این معضل بود.

 

این مسئول با اشاره به مطلب فوق افزود: وجود این اراضی بایر همچنین موجب تجمع زباله، حیوانات موذی، دپوی خاک و نخاله و حتی خودروهای اسقاطی شده بود.

 

عطایی اظهار داشت: تجمع زباله و نخاله در این اراضی علاوه بر تهدید سلامت شهروندان و جامعه از منظر زیبایی سیمای شهری، ناهنجاری هایی را در منطقه بوجود آورد.

 

این مسئول گفت: در راستای بهبود ارائه خدمات به شهروندان، طرح ضربتی پاکسازی و تسطیح زمین ها برای جلوگیری از تجمع آب و فرسایش خاک در هنگام بارندگی ها، در دستور کار معاونت خدمات شهری منطقه ۱۱ قرار گرفت.


خاکبرداری ۸۲۰ متر مکعب در منطقه

 

عطایی در ادامه سخنان خود افزود: در این طرح ۸۲۰ متر مکعب خاکبرداری و انتقال خاک و نخاله به مکانهای مناسب دیگر انجام شد.

 

وی اظهار داشت: در این راستا اقدامات لازم در راستای اعمال ماده ۱۱۰ قانون شهرداری ها مبنی بر دیوار کشی این مکانها انجام شده که امید است در آینده ای نزدیک شاهد این مهم باشیم.

 

این مسئول اظهار امیدواری کرد: با اجرا و عملیاتی شدن این طرح مشکلات مربوط به زمینهای خالی به حداقل برسد.

 

مدیر منطقه ۱۱ در پایان خاطر نشان کرد: ارتقای فرهنگ شهرنشینی در راستای همکاری شهروندان در رابطه با  حفظ و نگهداری محیط زیست و پاکیزه نگاه داشتن محل زندگی می  تواند از به وجود آمدن اینگونه مشکلات کاسته و در حد امکان جلوگیری کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری