جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲
افزایش آمار مجوزهای ساخت وساز شهرک گلستان را متحول می کند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا زاده نور طی نشستی با اهالی شهرک گلستان ضمن بررسی مشکلات این شهرک بر ساماندهی این مشکلات تاکید کرد و ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا زاده نور طی نشستی با اهالی شهرک گلستان ضمن بررسی مشکلات این شهرک بر ساماندهی این مشکلات تاکید کرد و افزود: تحقق این مهم از رئوس اولیوت دار برنامه های منطقه ۱۲ است.


وی در ادامه، آمار صدور مجوزهای ساخت در شهرک گلستان را مثبت ارزیابی و اظهار امیدواری کرد: با ساخت و ساز های اصولی همچنین تعریف سرانه های شهری، شهرک گلستان به نحو مطلوبی برای زندگی ساکنین مهیا شود.


وی با بیان اینکه، ساکنان شهرک گلستان برای اخذ مجوز  ساخت وساز باید به شهرداری منطقه ۱۲ کرج مراجعه کنند، افزود: در آینده ای نه چندان دور چهره این شهرک با ساخت ساز هایی منطبق با اصول استاندارد و قانونی شهرسازی که با نظارت شهرداری انجام خواهد شد، تغییر می کند.


این مسئول با اشاره به اینکه، شهرک گلستان یکی از شهرک هایی است که مشکلات زیادی از نظر زیرساختی و منظر شهری دارد بر ضرورت ایجاد فضاهای تفریحی در این شهرک تاکید کرد.


وی در ادامه با بیان اینکه، شهرک گلستان دارای فضای سبز و هوای مطلوبی است، عنوان کرد: این شهرک می تواند با اجرای طرح های شهرسازی یکی از بهترین محدوده های منطقه ۱۲ کرج از نظر زیبایی شود.


مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: در حال حاضر شهرک گلستان به دلیل حفاری های انجام شده توسط سازمان آب و فاضلاب دارای چهره نامناسبی دارد.


زاده نور اضافه کرد: در صورت اتمام عملیات سازمان آب و فاضلاب شهرداری منطقه در اسرع وقت خدمات خود را که شامل، زیرسازی آسفالت معابر و پیاده رو سازی همچنین جدولگذاری است، آغاز می کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری