جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲
سرهنگ باهک: انتخاب ترکاشوند یک فرصت استثنائی برای شهر است /ترکاشوند: بسیج سنگر تمام عیار مبارزه با جنگ نرم
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سرپرست شهرداری کرج در این مراسم اظهارداشت: به فرموده امام راحل "بسیج لشکر مخلص خداست" و این جمله عمیق بیانگر ابعاد درونی ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سرپرست شهرداری کرج در این مراسم اظهارداشت: به فرموده امام راحل “بسیج لشکر مخلص خداست” و این جمله عمیق بیانگر ابعاد درونی و ماهیتی این نهاد مردمی است.


علی ترکاشوند افزود: با این نگاه و رویکرد مجموعه مدیریت شهری کرج همچون گذشته از تمام فعالیتهای بسیج حمایت می کند.


وی ادامه داد: هم اکنون حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج توسط رضا حسینی فردی فرهنگی و خانواده شهید مدیریت می شود و ریاست کمیسیون فرهنگی شورای شهر نیز برعهده فیروزگاه از یادگاران هشت سال دفاع مقدس است.


این مسئول این امر را نوید بخش اقدامات موثر فرهنگی دانست و گفت: تعامل و برادری تمام مشکلات را آسان می کند و تقابل و نفاق انسانها را از هم دور می کند، در این راستا وجود افرادی فرهنگی و ولایی می تواند بسترساز تعامل و تقویت همدلی در شهر شود.


سرپرست شهرداری کرج در ادامه نقش بسیج را در مقابله با جنگ نرم یادآور شد و گفت: بسیج در واقع سنگر تمام نمای مقابله با جنگ نرم است و همه باید از این منظر رویکردی حمایتی از بسیج داشته باشیم.


این مسئول در پایان گفت: تحقق اهداف شهری با تحقق راهبرد ملی و اهداف عالیه نظام گره خورده و همه باید برای آبادانی و توسعه شهری که با تقدیم هزاران شهید ولایت مندی خود را به اثبات رسانده تلاش کنیم.


مردانی: جذب صد درصدی پرسنل شهرداری در بسیج


سرهنگ پاسدار رمضان مردانی نیز در این نشست در سخنانی اظهارداشت: بسیج شهرداری کرج هم اکنون یکی از حوزه های فعال و پر توان استان البرز است که اکثریت فرماندهان آن را مدیران مناطق و سازمانها تشکیل می دهند.


وی افزد: هم اکنون این حوزه به شایستگی بسیاری از ماموریتهای محوله از سوی سپاه را انجام می دهد و در تعامل کامل با این ارگان است.


این مسئول در ادامه به جذب صد درصدی پرسنل شهرداری در بسیج اشاره کرد و گفت: هم اکنون نیروهای شهرداری با ساماندهی مطلوبی جذب بسیج شده اند و شهرداری آمادگی دارد تا این میزان جذب را افزایش دهد.


مردانی در بخش دیگری به تشریح برنامه های این حوزه به ویژه برگزاری اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت:  با توجه به امکانات توانایی اعزام ۱۲۰ نیرو برای اردوی راهیان نور را داشتیم که این امر با اعزام نیروها به منطقه بکر کردستان عملیاتی شد.


این مسئول در پایان با تبریک حضور ترکاشوند و با اعلام آمادگی بسیج شهرداری کرج در تحقق اهداف مربوطه از تلاشها و حمایتهای سیدعلی آقازاده از این حوزه قدردانی کرد.


سرهنگ باهک: انتخاب ترکاشوند یک فرصت استثنائی برای شهر است


در ادامه این نشست فرمانده سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج در سخنانی با تبریک ایام ازدواج حضرت علی و فاطمه(س)، هفته نیروی انتظامی و انتخاب شهردار جدید کرج، گفت: از جانب خود و بسیجیان این حضور را به شهردار جدید تبریک گفته و از این انتخاب حمایت می کنیم.


سرهنگ باهک افزود: انتخاب ترکاشوند فرصت طلائی مجددی است که نصیب شهرمان شده و باید از این فرصت استثنایی استقبال و برای تحقق اهداف شهری تلاش کنیم.


این مسئول همچنین از شورای شهر به دلیل این انتخاب صحیح قدردانی کرد و گفت: به طور قطع حضور افراد ارزشی در شورای شهر از جمله دو تن از این اعضا (فیروزگاه و کیان) که در این نشست حضور دارند منشاء این انتخاب صحیح بوده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری