جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۲
رازهاي جذابيت زندگي با حضور “حجت‌الاسلام دهنوي” عيان مي‌شود
مدير اجتماعي معاونت فرهنگي – اجتماعي شهرداري كرج در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري اين كلانشهر، از برگزاري اين همايش در كرج خبر داد و گفت: همايش رازهاي جذابيت ...
مدیر اجتماعی معاونت فرهنگی – اجتماعی شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری این کلانشهر، از برگزاری این همایش در کرج خبر داد و گفت: همایش رازهای جذابیت زندگی که توسط حوزه آموزش‌های شهروندی معاونت فرهنگی شهرداری کرج به اجرا در می‌آید، بیستم مهرماه جاری در کرج برگزار خواهد شد.


محسن برجی با بیان اینکه امید به زندگی یکی از مهم‌ترین فاکتورهای سلامت روانی افراد است اظهار داشت: تا زمانی که انسان‌ها از زندگی خود رضایت نداشته باشند و نتوانند نکات جالبی برای بهتر زندگی کردن به دست آوردند، میزان علاقمندی‌شان به ادامه حیات کاهش خواهد یافت.


برجی افزود: چنانچه فردی از رازهای خوب زیستن و لذت بردن از برهه‌های گوناگون زندگی آگاه باشد به طور قطع به میزان علاقمندی وی به ادامه حیات افزوده خواهد شد که این امر به افزایش امید به زندگی می انجامد.


وی هدف از برپایی این همایش را نیز ارتقای سلامت روحی افراد جامعه و پیرو آن خانواده‌ها ذکر کرد و یادآور شد: سخنران همایش فوق حجت‌الاسلام حسین دهنوی یکی از کارشناسان برجسته مسائل خانواده می‌باشد که نکات بسیار ظریف و حساسی از مبحث بهتر زیستن را در اختیار افراد و خانواده‌ها قرار خواهد داد.


مدیر اجتماعی شهرداری کرج این همایش را ویژه متاهلین عنوان کرد و ادامه داد: شرکت در این همایش که در شنبه بیستم مهرماه جاری در تالار شهیدان نژادفلاح برگزار می‌شود، رایگان است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری