جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲
تیم سازمان فرهنگی پیروز رقابت‌های فوتبال کارکنان شهرداری شد
مدير روابط عمومي سازمان فرهنگي – ورزشي شهرداري كرج در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج، از پيروزي تيم فوتبال اين سازمان در مسابقات جشنواره هفته دفاع مقدس برابر ...
مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از پیروزی تیم فوتبال این سازمان در مسابقات جشنواره هفته دفاع مقدس برابر تیم حراست این ارگان خبر داد.


حسین یوسفی با اعلام این خبر، افزود: با پایان یافتن سری رقابت‌های تیم‌های فوتبال شهرداری کرج، تیم سازمان فرهنگی قهرمان این مسابقات شد.


یوسفی اظهار داشت: در بازی فینال این دو تیم که صبح امروز برگزار شد، وقت قانونی بازی با نتیجه مساوی یک – یک به پایان رسید و تیم سازمان فرهنگی توانست در ضربات پنالتی این تیم را با نتیجه پنج بر سه مغلوب کند.


وی گفت: بر این اساس از تیم قهرمان طی مراسمی در دهه سوم مهرماه تجلیل به عمل خواهد آمد.


مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی شهرداری کرج این رقابت‌ها را از سری مسابقات جشنواره مسابقات ورزشی هفته دفاع مقدس برشمرد که در قالب ۱۶ رشته ورزشی از هفته گذشته به اجرا درآمده است.


یوسفی ادامه داد: بر همین اساس در روز آتی نیز مسابقات دو میدانی ویژه نیروهای شهرداری کرج، در ورزشگاه انقلاب کرج در دو رده سنی پایین و بالای ۴۰ سال برگزار می‌شود.


وی اضافه کرد: این مسابقات در رشته‌های ۱۰۰ و ۸۰۰ متر، پرتاب وزنه، پرش طول، ۴ در ۱۰۰ متر امدادی و آمادگی جسمانی برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری