جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲
اتمام فاز دوم عملیات اصلاح شیب و تعریض معبر مسیر غرب به شرق پل آزادگان
 به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احمد رضا خلوصی با اعلام این خبر افزود: اجرای فاز دوم عملیات اصلاح شیب، تراش ، روکش آسفالت در راستای تعریض معبر ابتدای ...
 به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احمد رضا خلوصی با اعلام این خبر افزود: اجرای فاز دوم عملیات اصلاح شیب، تراش ، روکش آسفالت در راستای تعریض معبر ابتدای پل آزادگان در مسیر غرب به شرق به اتمام رسید.

 

وی بیان کرد: سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج بر اساس برنامه‌ریزی های انجام شده از نخستین روزهای تملک املاک واقع در طرح در مسیر شرق به غرب توزیع و پخش آسفالت را در دستور کار خود قرار و نسبت به آغاز عملیات عمرانی اقدام کرده است.


این مسئول خاطرنشان کرد: در این رابطه پس از اتمام فاز نخست و زیرسازی و اصلاح هندسی در مسیر شرق به غرب، عملیات اجرایی فاز دوم را با محوریت اصلاح شیب، کنترل و هدایت آبهای سطحی، تراش و روکش در مسیر غرب به شرق آغاز که در نهایت در نیمه شب گذشته با همت کارشناسان و مهندسان سازمان، عملیات فوق پایان یافت و عرض قابل توجهی از مسیر به معبر قبلی افزوده شد.


تقدیر از فرماندهی پلیس راهور در اجرای هر چه بهتر پروژه

 

خلوصی از مشکلات پیش روی این طرح را، میزان بالای ترافیک عبوری وسایط نقلیه و حجم بالای رفت و آمد در این مسیر عنوان کرد و در این زمینه از عملکرد فرماندهی پلیس راهور در اجرای این پروژه تقدیر کرد.

 

وی اظهار داشت : مدیریت شهری کرج در سال جاری با اهتمام ویژه خود در اجرای طرح های عمرانی، موجبات شتاب در توسعه و آبادانی این کلانشهر را فراهم کرده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری