جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲
مرکز پژوهش های شورای شهر راه اندازی شود
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نادر ادیبی در نشست مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با هیئت رزمندگان اسلام استان البرز، با بیان اینکه هیئت رزمندگان ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نادر ادیبی در نشست مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با هیئت رزمندگان اسلام استان البرز، با بیان اینکه هیئت رزمندگان کاملا مستقل و مروج فرهنگ اهل بیت، دفاع مقدس و ولایت فقیه است، هیئت رزمندگان استان البرز را دارای  ۱۶ زیر مجموعه اعلام کرد و افزود: هشت هیئت در سطح کرج فعالیت می کنند.


این مسئول با مهم ارزیابی کردن نقش هیئت رزمندگان اظهار داشت: این مجموعه بنیان اصلی توسعه فرهنگ عمومی و شکل دهنده همه حوزه ها است.


مدیر کل بنیاد حفظ و آثار دفاع مقدس با بیان اینکه هیئت رزمندگان نقش بصیرت افزایی مردم را سرلوحه قرار داده است، جهت دهی و جریان سازی موضوعات مذهبی، همچنین مبارزه و پیشگیری ابعاد مختلف جنگ نرم  را از دیگر وظایف هیئت رزمندگان عنوان کرد.


ادیبی با بیان این موضوع که مطالبات هیئت رزمندگان در سبک مدیریت دینی و انقلابی است، این مجموعه را جز هیئت های مرجع برای مردم اعلام کرد.


این مسئول امکان گسترش فعالیت ها در مجموعه هیئت رزمندگان را امری دشوار ذکر و  با اشاره به اینکه هیئت رزمندگان به رغم فعالیت های گسترده از امکانات لازم محروم است، عنوان کرد: حمایت مدیریت شهری از تشکل های مردم نهاد فعال در حوزه های دینی ضروری است.


معنویت

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری