جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲
برگزاری نشست صمیمی شهردار، اعضای شورای شهر کرج با اعضای هیئت رزمندگان البرز
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این نشست با حضور سرپرست شهرداری کرج، رئیس شورای شهر کرج، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر، اعضای شورای شهر کرج، معاون فرهنگی ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این نشست با حضور سرپرست شهرداری کرج، رئیس شورای شهر کرج، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر، اعضای شورای شهر کرج، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج و رئیس هیات رزمندگان اسلام استان البرز برگزار شد.


سرپرست شهرداری کرج در این نشست یکی از برکات و نعمات بعد از دوران دفاع مقدس را وجود هیئت رزمندگان دانست و افزود: این هیئت با اندیشه و تفکر حفظ شعائر دینی و ارزشی در اکثر شهرها و روستاها به صورت خودجوش و مردمی تشکیل شد.


علی ترکاشوند با اشاره به اهمیت موضوع فعالیت هیات رزمندگان پراکندگی و گستردگی این هیات و اثرات بسیار ارزشمند فعالیت های فرهنگی این مجموعه را از اتفاقات مطلوب در کشور دانست.


این مسئول با بیان اینکه هیئت رزمندگان از نشاط مذهبی خاصی برخوردار است، گفت: این هیئت در برپایی مراسمات و آیین های مذهبی، با حفظ ارزشهای دوران دفاع مقدس سعی در ترویج فرهنگ دفاع مقدس دارد و در این راستا گرایش مردم و جوانان به حضور در این هیئت ها نیز بیشتر است.


وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت گسترش و ساماندهی بستر فرهنگی، استفاده بهینه از  وجود هیئت های رزمندگان در سطح کشور را ضروری عنوان کرد.


حمایت مدیریت شهری از هیئت رزمندگان اسلام


در ادامه این نشست رئیس شورای اسلامی شهر کرج با مهم شمردن فعالیت های هیئت رزمندگان، اظهار داشت: مدیریت شهری با ایجاد بسترهای فرهنگی بستر حمایت از این مجموعه را فراهم می کند.


محمود دادگو در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت مشارکت مردم و نهادها در مدیریت شهری، عنوان کرد: فرهنگ سازی در این زمینه بسیار ضروری است.


این مسئول با بیان اینکه کارهای کارشناسی در زمینه ترویج فرهنگ مشارکت مردم با نهادها به عهده کمیسیون فرهنگی است، افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج از این مهم حمایت خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری