جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲
شوراها در مجلس صاحب متولی شدند/ به بومی‌گزینی حساسیم/ حرکت مجدد شرکت سابیر به سمت بن بست
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نماينده مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي كه مهمان امروز شورای شهر كرج شده بود با اعلام اين مطلب، افزود: در گذشته ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی که مهمان امروز شورای شهر کرج شده بود با اعلام این مطلب، افزود: در گذشته مشکلات و نیازهای شورا در کمیسیون امنیت ملی طرح می‌شد که با توجه به ترافیک سنگین کاری و حساسیت عملکرد این کمیسیون در مجلس، رسیدگی به بسیاری از خواسته‌ها و مشکلات شوراها ابتر مانده یا مورد توجه قرار نمی‌گرفت.


اکبریان با تاکید بر اینکه با ابزار قانون می‌توان دست بسیاری از تخلفات را قطع کرد ، اضافه کرد: امید است با به کارگیری قانون و توجه ویژه کمیسیون شوراها به این مجلس شهری و روستایی، کارهای بزرگی صورت پذیرد.


نیروی بومی را ترجیح می‌دهیم/از انتخاب “ترکاشوند” حمایت می کنیم


وی در ادامه به انتخاب علی ترکاشوند به عنوان شهردار کرج، توسط اعضای شورای اسلامی شهر اشاره و با بیان اینکه ما نیروی بومی را ترجیح می‌دهیم، بیان داشت: ما نسبت به انتخاب نیروهای بومی در شهر حساسیم و از این انتخاب حمایت می کنیم.


حرکت مجدد شرکت سابیر به سمت بن بست


نماینده دو دوره مردم کرج در مجلس به بررسی برخی مشکلات سطح شهر پرداخت و پیگیری موقعیت قطارشهری کرج را یکی از ضروریات برشمرد.


اکبریان؛ مسیر شرکت سابیر را حرکت مجدد به سمت بن بست خواند و اظهار داشت: شهرداری باید در اسرع وقت و متناسب با منافع شهر برای این شرکت سناریویی طراحی کرده و برای رفع مشکلات موجود در شورای سازمان اقدام نماید.


از ورود سرمایه‌گذار برای ادامه اتوبان همت استقبال کنیم


وی ادامه اتوبان همت را از دیگر ضروریات استان البرز و شهر کرج برشمرد و ادامه داد: ادامه این اتوبان در مسیرهای گوناگون ورودی کرج کمک بسیاری به حل معضل ترافیک خواهد کرد.


این مسئول به وجود سرمایه گذاران علاقمند برای سرمایه‌گذاری در بحث اتوبان همت اشاره کرد و با بیان اینکه باید مسیر ورود برای سرمایه‌گذاران به طرح‌های بزرگ را فراهم کنیم، اذعان کرد: شهرداری و استانداری باید برای آزادسازی مسیر ادامه اتوبان کمر همت ببندند.


اکبریان یادآور شد: البته سرمایه‌گذاران به منظور بهره‌برداری از صرف سرمایه خود بحث احداث عوارضی را نیز مطرح می‌کنند که با توجه به آثار مثبت ادامه اتوبان و رضایت شهروندان برای تسهیل تردد در مسیر، این خواسته نباید به عنوان مانعی برای ورود سرمایه‌گذاران در طرح به شمار آید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری