جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲
روزانه ۱۱۰ تن زباله تولید می شود/رویکرد اجتماعی محور فعالیت در خدمات شهری
عبدالله شجاعی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: طبق روال و برنامه های مستمر، زباله های تولید شده روزانه از  سطح منطقه جمع ...
عبدالله شجاعی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: طبق روال و برنامه های مستمر، زباله های تولید شده روزانه از  سطح منطقه جمع آوری و به مرکز دفن زباله منتقل می شود.


وی با بیان اینکه، زباله ها در دو نوبت صبح و شب از درب منازل جمع آوری می شوند، گفت: این اقدام با هدف پاکسازی شهر و پیشگیری از آلوده شدن فضای شهری انجام می شود.


رویکرد اجتماعی محور فعالیت در خدمات شهری است


شجاعی تاکید کرد: رویکرد اجتماعی محور فعالیت های حوزه خدمات شهر است و این حوزه با داشتن این رویکرد اقدام به برنامه ریزی و خدمات دهی در عرصه های ذیربط با حوزه خدمات شهری می کند.


وی با بیان اینکه، شهرداری‌ نهادی خدمات رسان است، عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهری در همه حوزه ها با داشتن رویکرد اجتماعی اقدام به خدمات رسانی می کند تا از این طریق ضمن ارائه خدماتی شایسته به شهروندان، جلب رضایت آنها را نیز به دست آورد.


 این مسئول، آگاهی از نیازهای زندگی شهروندی را مهم ارزیابی کرد و گفت: این امر زمینه را برای ارائه خدمات بهتر فراهم می کند.


شجاعی با تاکید بر نقش کلیدی خدمات شهری و محیط زیست عنوان کرد: ایجاد بستر های مناسب  برای ارتقاء عملکرد این حوزه با بهره گیری از  راهکارهای مناسب اولویت مهمی است که باید مد نظر قرار گیرد.

 

وی، آماده سازی زیرساخت برای رسیدن به ایده آل های خدمات رسانی در محیط شهری را مهم دانست و گفت: این مهم بهبود خدمات رسانی مدیریت شهری در همه عرصه ها و رفاه شهروندی را به دنبال دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری