جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲
زمین های بایر منطقه ۱۱ پاکسازی و تسطیح شد
 حسین عطایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  با اعلام این خبر گفت: از آنجا که پیش از این منطقه 11 شهرداری کرج در  حریم مناطق 1، ...
 حسین عطایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  با اعلام این خبر گفت: از آنجا که پیش از این منطقه ۱۱ شهرداری کرج در  حریم مناطق ۱، ۲ و ۱۰ قرار داشت و با توجه به وسعت بالای این منطقه و دارا بودن زمینهای خالی و بایر مشکلات عدیده­ای بوجود آورده بود.

 

وی افزود: وجود این اراضی بایر موجب تجمع زباله، حیوانات موذی، دپوی خاک و نخاله و حتی خودروهای اسقاطی شده بود.

 

عطایی اظهار داشت: تجمع زباله و نخاله در این اراضی علاوه بر تهدید سلامت شهروندان و جامعه از منظر زیبایی سیمای شهری، ناهنجاری هایی را در منطقه بوجود آورد.

 

این مسئول گفت: در راستای بهبود ارائه خدمات به شهروندان، طرح ضربتی پاکسازی و تسطیح زمین ها برای جلوگیری از تجمع آب و فرسایش خاک در هنگام بارندگی­ها، در دستور کار معاونت خدمات شهری منطقه ۱۱ قرار گرفت.


خاکبرداری ۸۲۰ متر مکعب در منطقه

 

عطایی افزود: در این طرح بالغ بر ۸۲۰ متر مکعب خاکبرداری و انتقال خاک و نخاله به مکانهای مناسب دیگر انجام گرفت.

 

وی اظهار داشت: در این راستا اقدامات لازم در راستای اعمال ماده ۱۱۰ قانون شهرداری­ها مبنی بر دیوار کشی این مکانها انجام شد که امید است در آینده ای نزدیک شاهد این مهم باشیم.

 

این مسئول تاکید کرد: با اجرا و عملیاتی شدن این طرح مشکلات مربوط به زمینهای خالی به حداقل خواهد رسید.

 

این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: ارتقای فرهنگ شهرنشینی در راستای همکاری شهروندان در رابطه با  حفظ و نگهداری محیط زیست و پاکیزه نگاه داشتن محل زندگی می­ تواند از به وجود آمدن اینگونه مشکلات کاسته و در حد امکان جلوگیری کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری