جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
اولین کلینیک فناوری در البرز در آینده ای نزدیک افتتاح می شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  عموعابدینی در این خصوص بیان کرد: اثر بخشی کلینیک صنعت معدن و تجارت،  بازخورد مثبت صنایع و رضایت آنها از کیفیت و صرفه ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  عموعابدینی در این خصوص بیان کرد: اثر بخشی کلینیک صنعت معدن و تجارت،  بازخورد مثبت صنایع و رضایت آنها از کیفیت و صرفه جویی بالا در هزینه را به دنبال دارد.


معاون پژوهشی دانشگاه تهران در خصوص تشکیل کلینیک صنعت، معدن و تجارت دانشگاه تهران گفت: دانشگاه تهران ایده استفاده از پتانسیل و ظرفیت متخصصین و دانشگاهیان و نخبگان مرتبط با صنعت را به صورت یک پروژه تعریف کرده و این ایده با درخشش خود در کوتاه مدت به عنوان یک شبکه ملی توسط رئیس جمهور با عنوان کلینیک صنعت، معدن و تجارت در دانشگاه تهران افتتاح شد.


عموعابدینی ادامه داد: در حال حاضر این کلینیک در سطح کشور در مشهد، قزوین، شیراز، اصفهان و اراک در مجموعه هایی از جمله پارک های علم و فناوری، دانشگاه ها و شهرک های صنعتی استانی فعالیت دارد و در آینده ای نزدیک در استان مازندران، گلستان و کردستان نیز شاهد افتتاح دفتر کلینیک خواهیم بود.


وی خاطرنشان کرد: کلینیک صنعت، معدن و تجارت دانشگاه تهران در حوزه های مواد، مکانیک، محیط زیست، انرژی، علوم انسانی، مهندسی شیمی، علوم زیستی و پزشکی، بازاریابی و کارآفرینی فعالیت دارد و بیش از ۵۰۰ نفر از اساتید و متخصصان صنعتی در حال حاضر عضو کلینیک هستند.


این مسئول ادامه داد: تاکنون بیش از ۵۰۰ مشاوره توسط مشاوران این مرکز در حوزه های صنعتی ارائه شده است.


معاون پژوهشی دانشگاه تهران اظهار داشت: در طول مدت فعالیت کلینیک تنها در بحث مشاوره به صنایع مبلغی بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است و بازخورد مثبت صنایع و رضایت آنها از کیفیت و صرفه جویی بالا در هزینه را به همراه داشته است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری