جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
آغاز فاز مطالعاتی ایجاد سرای محلات در کرج
حسين جوادي در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج در تشريح فعاليت‌هاي سراي محلات گفت: در سراي محلات كليه امور محلي اعم از فرهنگي، هنري و مذهبي در كنار ...
حسین جوادی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در تشریح فعالیت‌های سرای محلات گفت: در سرای محلات کلیه امور محلی اعم از فرهنگی، هنری و مذهبی در کنار ایجاد کانون‌های فرهنگی از قبیل انجمن‌های کهنسالی انجام می گیرد.


جوادی این اقدام را در راستای افزایش سطح دانش شهروندان نسبت به حقوق شهروندی و مجاب نمودن آنان به اجرای اصول مرتبط با زندگی در فضاهای شهری خواند و اضافه کرد: معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی شهرداری کرج نیز طی ادامه مسیر مطالعات ایجاد این سراها، انتخاب سفیران فرهنگی و شهرداران مدرسه را در دستور کار قرار داده که این امر بخشی از فعالیت‌های مرتبط با تشکیل سرای محلات است.


وی به فعالیت‌های جاری فرهنگسراهای زیر نظر این مجموعه نیز اشاره کرد و اظهار داشت: اقدامات جاری و مرسوم فرهنگسراهای شهر برگزاری دوره‌های آموزشی نظیر قرآن، صنایع دستی، نمایش، موسیقی و هنرهای تجسمی است.


معاون فرهنگی سازمان فرهنگی شهرداری کرج ادامه داد: علاوه بر این اقدامات جاری، با همکاری بخش خصوصی و کانون‌های فرهنگی سطح شهر، نسبت به ایجاد نمایشگاه کتاب، گل و گیاه و صنایع دستی اقدام شد.


وی یادآور شد: همچنین برپایی جشنواره‌های فرهنگی در سطح شهر و مراکز فرهنگی صورت گرفته که از این جمله اجرای جشن رمضان به مدت ۲۰ شب در تالار شهیدان نژادفلاح بود.


جوادی در ادامه به برپایی نمایشگاه بزرگ خزندگان آسیا در فرهنگسرای طبیعت، نمایشگاه صنایع دستی در فرهنگسرای گلستان و نمایشگاه کتاب در فرهنگسرای کوثر به عنوان دیگر اقدامات صورت گرفته توسط این معاونت با همکاری بخش خصوصی اشاره کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری