جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
بازدید تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر از منطقه ۲/ بررسی طرح احداث پارک باغ چوبی
به گزارش پايگاه خبري مديريت شهري كرج، طي بازديدي كه توسط تعدادي از اعضاي دوره چهارم شوراي اسلامي شهر و مديرعامل سازمان پارك‌ها و فضاي سبز از منطقه 2 انجام ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، طی بازدیدی که توسط تعدادی از اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر و مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز از منطقه ۲ انجام شد، فعالیت‌ها و پروژه بازسازی، اصلاح و بهسازی ساختمان اداری منطقه مورد بررسی قرار گرفت.


همچنین طی این ملاقات که آقایان حاج کاظم، فیروزگاه و سعیدی سیرایی از اعضای شورای اسلامی شهر حضور داشتند، در خصوص احداث پارک باغ چوبی به عنوان یکی از طرح‌ها و اقدامات برجسته منطقه ۲ در آینده نزدیک گفتگو شد و تبادل نظر به عمل آمد.


محمدرضا ناصرخاکی در این جلسه به بیان برخی اقدامات انجام گرفته و در دست اقدام منطقه پرداخت و گفت: بازسازی، نوسازی و بهسازی ساختمان منطقه از جمله فعالیت‌های اخیر بود که با توجه به نیاز اداری صورت گرفت و صرفه جویی میلیاردی اعتباری را برای ما فراهم آورد.


ناصرخاکی همچنین از تملک اراضی دارای معارض در منطقه به عنوان یکی از اقدامات برجسته و دشواری نام برد که طی یک سال اخیر جدی گرفته شد و با توجه به بافت قدیمی منطقه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری