جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
زمین شهرداری منطقه ۴ از سوی بنیاد سند خورد/انجام ۳ تملک در منطقه
فرج الله ایلیات در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: سند مالکیت ساختمان اداری منطقه و اراضی مجاور آن پیش از این به نام ...
فرج الله ایلیات در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: سند مالکیت ساختمان اداری منطقه و اراضی مجاور آن پیش از این به نام بنیاد جانبازان بود که با رایزنی های صورت گرفته این سند به صورت قطعی به نام شهرداری این منطقه انتقال یافت.


وی، مساحت زمین مورد نظر سند شده به نام شهرداری منطقه ۴  را ۳۶ هزار و ۲۴۷ متر مربع ذکر و عنوان کرد: بر این اساس پلاک ثبتی  ۱۷۰/۲۷۶۳۸ قطعه اول تفکیکی با پیگیری های متعدد پس از ۱۲ سال از سوی بنیاد جانبازان به نام شهرداری این منطقه انتقال قطعی یافت.


این مسئول، عنوان کرد: ساخت ساختمان اداری منطقه ۴  واقع در فاز یک مهرشهر بلوار چهار باندی خیابان ۱۱۲، که پیش از این در زمین فوق آغاز شده بود هم اکنون ادامه دارد.


انجام ۳ تملک در منطقه ۴


مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج با اشاره به تملکات صورت گرفته در منطقه عنوان کرد:  تملک و خرید ملک قولنامه ای واقع در انتهای خیابان اکبر آباد جهت احداث زیرگذر ولیعصر (عج) از جمله این تملکات است که علاوه بر تملک زمین ساختمان اداری شهرداری صورت گرفته است.


ایلیات افزود: تملکات عنوان شده به صورت نقدی و با هزینه ۴۸۰ میلیون ریال انجام شد.

 

وی افزود: با احداث این زیر گذر چهار راه ولیعصر (عج) به ایستگاه مترو منتهی به فاز ۵ مهرشهر متصل می شود.


این مسئول در ادامه، تملک پلاک واقع در طرح تعریض بلوار ۲۴ متری ولیعصر (عج) نبش خیابان دوم غربی را یادآور شد و افزود: این پلاک نیز بصورت نقدی و با هزینه سه میلیارد و ۶۰۱ میلیون ریال تملک شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری