جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
کدهای مناطق ۱۲ گانه بر روی خروجی پایگاه خبری قرار گرفت
سعید حسنی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر گفت: تمامی کدهای مرتبط با شبکه واگو در مناطق 12 گانه شهرداری، هم اکنون در بخش ...
سعید حسنی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر گفت: تمامی کدهای مرتبط با شبکه واگو در مناطق ۱۲ گانه شهرداری، هم اکنون در بخش پیوندهای این پایگاه درج شده است.


حسنی با بیان اینکه شبکه واگو شبکه ای با قابلیت ضبط و پخش پیام های شهروندان و اطلاعات مورد نیاز آنان است، افزود: این شبکه با هدف دسترسی آسان و سریع شهروندان به اطلاعات شهری راه اندازی می شود و به صورت جامع، یکپارچه،‌ هوشمند و با سطح دسترسی بالا، خدمات مورد نیاز شهروندان را به آنان ارائه می دهد.


وی اضافه کرد: از قابلیت های این سیستم مکانیزه، پاسخگویی و اطلاع رسانی در خصوص موارد و سوالات گوناگون در تمامی زمینه ها است.


صرفه جویی در زمان و مسیر


قائم مقام معاون فرهنگی شهردار کرج استفاده وسیع و گسترده از امکانات این شبکه را با توجه به وسعت و گستردگی حوزه عملکرد شهرداری ها، موجب صرفه جویی در زمان و تمرکز خدمات دهی در کنار کاهش سفرهای درون شهری عنوان کرد.


این مسئول خاطرنشان کرد: با به کارگیری امکانات این شبکه، شهروندان می توانند با کمترین زمان، هزینه و فاصله، کلیه خدمات مورد نیازخود را از این شبکه دریافت کنند.


وی در تعریف این شبکه گفت: شبکه واگو در حقیقت یک شبکه ملی ارائه دهنده خدمات صندوق پخش و ضبط پیام صوتی از طریق تلفن، فکس و اینترنت است که در همه لحظات بدون محدودیت مکانی و زمانی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.


امکان ارسال فکس برای مخاطبان


حسنی ساختار شبکه واگو را به دلیل ابداعی بودن مسیر گردش اطلاعات در آن، پدیده ای نو و کارآمد برشمرد و ادامه داد: شبکه واگو امکان ارسال فکس را هم دارد. بنابراین موضوعاتی مانند نقشه و کروکی و یا مطالب مورد نیاز شهروندان به وسیله کدهای فکس شبکه در اختیار آنها قرار می گیرد.


وی به ذکر شیوه به کارگیری این شبکه نیز پرداخت و خاطرنشان کرد: برای مثال نیاز فوری به اطلاعاتی در مورد مدارک لازم برای تشکیل پرونده ملکی یا مدارک لازم جهت صدور پروانه و یا معرفی و آدرس خانه های سلامت شهرداری با استفاده از شبکه واگو و در دست داشتن کدی چند رقمی که مربوط به مطلب مورد نظر است و گرفتن شماره ۳۵۹۱ شبکه واگوی شهرداری کرج و وارد کردن کد مربوطه امکان پذیر می شود.


حسنی یادآور شد: مطالب صوتی شبکه واگو به محض نیاز و درخواست به دست مخاطبان می‌رسد و پس از تولید برای همیشه در دسترس مخاطبان قرار دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری