جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
افتتاح شهرک ترافیکی در پارک شهید چمران کرج
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در اولین روز از هفته نیروی انتظامی با عنوان پیش بینی اجتماعی، آموزش و امنیت ظهر شنبه شهرک ترافیکی استان البرز با حضور ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در اولین روز از هفته نیروی انتظامی با عنوان پیش بینی اجتماعی، آموزش و امنیت ظهر شنبه شهرک ترافیکی استان البرز با حضور مسئولان نیروی انتظامی و پلیس راهور استان در پارک شهید چمران کرج افتتاح شد.


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز در حاشیه افتتاح این شهرک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرک ترافیکی برای کودکان و دانش آموزان با هدف نهادینه کردن فرهنگ راهنمایی و رانندگی و رعایت قوانین ایجاد می شود.


سرهنگ همایون شریفی با بیان اینکه در این شهرک نکات مورد نیاز ترافیکی با بیانی کودکانه و قابل فهم برای جامعه مورد هدف بیان خواهد شد، گفت: دانش آموزان و کودکان استفاده کننده از این فضا با علائم راهنمایی و رانندگی از جمله علائم اخطاری و اخباری آشنا خواهند شد.


وی تاکید کرد: ایجاد چنین فضاهایی در فرهنگ سازی در میان کودکان برای نهادینه کردن رعایت قوانین به خصوص قوانین راهنمایی و رانندگی نقش بسزایی را ایجاد خواهد کرد.


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز گفت: البته نقش خانواده ها نیز در ادامه این راه بسیار مهم و با اهمیت است و پدران و مادران نیز باید پلیس را در این راه یاری کنند.


سرهنگ شریفی ادامه داد: اثر گذاری آموزش قوانین در کودکان علاوه بر خانواده در دوران بزرگسالی آنها نمود خواهد داشت.


وی در پایان گفت: در ایجاد این شهرک ترافیکی سعی شده است تمامی معابر شهر کرج در مقیاس کوچک طراحی و با نصب علائم راهنمایی فضایی واقعی را برای کودکان ایجاد شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری