جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
پنج مرکز غیر مجاز پسماند در شهرک سهرابیه پلمپ شد
طهمورث صالحی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، جمع آوری و پلمپ این مراکز را در راستای درخواست و تماس شهروندان اعلام کرد. این مسئول با اشاره به اینکه ...
طهمورث صالحی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، جمع آوری و پلمپ این مراکز را در راستای درخواست و تماس شهروندان اعلام کرد.


این مسئول با اشاره به اینکه پلمپ مراکز غیر مجاز پسماند با همکاری اداره اماکن صورت گرفته است، اظهار داشت: اخطار برای پلمپ و جمع آوری این مراکز در دستور کار سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج قرار دارد.


وی با بیان اهمیت پاکسازی مراکز غیر مجاز زباله از هر گونه آلودگی عنوان کرد: جمع آوری این مراکز نقش موثری در جلوگیری از آلودگی های محیطی دارد.


معاون فنی اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در خصوص تعامل مطلوب سازمان با اداره اماکن، افزود: با همکاری مثبت سازمان با اداره اماکن و دستورات اخذ شده از سوی دادگستری شهرستان کرج مبنی بر پلمپ مراکز غیر قانونی روزانه تعداد قابل توجهی از این مراکز جمع آوری می شود.


صالحی فعالیت پرسنل گشت سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج را شبانه روزی ذکر و عنوان کرد: فعالیت های غیر مجاز به سرعت شناسایی و جمع آوری می شوند.


این مسئول در ادامه سخنان خود از شهروندان درخواست کرد: به منظور پیشبرد اهداف سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج همکاری لازم را با این سازمان داشته باشند.


وی نقش شهروندان را در جمع آوری مراکز غیر مجاز مهم ارزیابی و از شهروندانی که خود را مسئول شهر خود می دانند و با اطلاع رسانی از جایگاه مراکز غیر مجاز پسماند در جهت داشتن شهری پاک و سالم با سازمان همکاری می کنند تقدیر و تشکر کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری