جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲
همکاری دوجانبه شهروندان با شهرداری در اجرای طرح های عمرانی
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با تاکید بر اين موضوع، عنوان کرد: با توجه به اینکه زیباسازی شهر از وظایف مهم شهرداری هاست همکاری ...
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با تاکید بر این موضوع، عنوان کرد: با توجه به اینکه زیباسازی شهر از وظایف مهم شهرداری هاست همکاری شهروندان در عقب نشینی برخی املاک برای اجرای طرح های عمرانی را ضروری عنوان کرد.


این مسئول با مهم ارزیابی کردن تسریع در انجام عملیات عمرانی از جمله جدول گذاری ها، پیاده رو سازی و آسفالت در محله ۴۰۰ دستگاه، رفع مشکلات این محله را ضروری دانست.


وی احداث پل های عابر پیاده و مکانیزه در چهارصد دستگاه را مثبت ارزیابی کرد و افزود: با توجه به اینکه منطقه ۹ شهرداری کرج در مرکز شهر قرار گرفته است این مهم باید در اولیوت قرار می گرفت.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج کمبود پارکینگ های طبقاتی را از جدی ترین مشکلات منطقه ذکر و عنوان کرد: پیگیری مسائل فرهنگی و مبحث جهان چیت نیز از ضروریات منطقه محسوب می شود.


کمالی نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به جمعیت بالا محله چهارصد دستگاه از احداث خط ویژه تاکسی از ضلع جنوب به سمت شمال در این منطقه خبر داد.


این مسئول در پایان سخنان خود توجه به تقاطع غیر همسطح بلوار دانش آموز را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: تاکنون اقدامات مطلوبی در این زمینه انجام شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری