جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲
چهار تن از اعضای شورای شهر کرج میهمان پایگاه خبری شدند
 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج طی این بازدید كه هم اكنون در حال برگزاري است، مشاور رسانه ای شهردار کرج ضمن قدردانی از  حضور اعضای شورا، این ...
 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج طی این بازدید که هم اکنون در حال برگزاری است، مشاور رسانه ای شهردار کرج ضمن قدردانی از  حضور اعضای شورا، این  اقدام را  حاکی از اعتقاد و باور به عملکرد رسانه دانست و افزود: پایگاه خبری مدیریت شهری با نگاه و رویکردی که شورا به رسانه دارد، می تواند گام های موثری را در امر اطلاع رسانی بردارد.


احمد خیری در تشریح عملکرد ” پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ” فعالیت رسانه ای را موجب جلب مشارکت شهروندان در امور مختلف دانست و عنوان کرد: فعالیت این پایگاه خبری نیز همسو با تحقق این مهم است.


وی با بیان چگونگی فعالیت پایگاه خبری شهرداری کرج، عنوان کرد: فعالیت این رسانه درون سازمانی علاوه بر انعکاس عملکرد و فعالیت مجموعه های تحت پوشش شهرداری اعم از مناطق ۱۲گانه، سازمان ها، ستادها و… را عهده دارد است، می تواند  در عرصه های دیگری ورود کند که جلب سرمایه های اجتماعی نمونه بارزی از آن است.


این مسئول بازدید روزانه از پایگاه خبری را به طور میانگین چهار هزار و ۵۰۰ بازدید ذکر و عنوان کرد: این آمار حاکی از جایگاه پایگاه خبری مدیریت شهری در اطلاع رسانی می باشد.


خیری، تنوع و گستردگی ماموریت های مدیریت شهری را یادآور شد و بیان کرد: این پایگاه اطلاع رسانی شرایطی را فراهم کرده است که اهالی رسانه از زوایای مختلف به تبیین ماموریت های این نهاد، حقوق و وظایف شهروندان بپردازند.


طی این بازدید، مشاور رسانه ای شهردار ضمن پاسخ به پرسش های مطرح شده از سوی میهمانان شورا،  بر  نقش بی بدیل رسانه ها در تحقق اهداف مدیریت شهری تاکید کرد و گفت: این پایگاه با برنامه ریزی جهت دریافت خواسته های مردمی اهتمام ویژه ای در تحقق نیازهای شهروندی دارد.


اطلاع رسانی  در شهرداری منسجم شده است


مشاور رسانه ای شهردار با بیان اینکه، اطلاع رسانی در شهرداری منسجم شده است، عنوان کرد:  سیستم اطلاع رسانی در شهرداری کرج در سالهای گذشته گسیخته و پراکنده بود و در بازه های زمانی مختلف با فراز و نشیب های متعددی مواجه بود.


وی با نمایش بخش های مختلف صفحه مجازی پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: دسترسی به اخبار و اطلاعات حوزه های تحت پوشش شهرداری از مزایای مهم این پایگاه خبری است که در قالب آرشیو اخبار مطرح می شود.


خیری اظهارداشت:  با راه اندازی این پایگاه بسترهای اطلاع رسانی حرفه ای از مناطق و سازمان های شهردار ی کرج مهیا شده است ضمن آنکه، فاصله بین مردم و مسئولین توسط فعالیت این پایگاه خبری کاهش یافته است.


وی در ادامه با اشاره به تولید محتوای حرفه ای و انعکاس آن در رسانه های مختلف بیان کرد: تلاش شده تا در این خصوص اخبار با محتوا و دارای ارزش های خبری توام با پیوستهای اجتماعی در اختیار رسانه های استان قرار گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری