جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲
بررسی روند مناسب سازی پارکها و فضاهای سبز کرج
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، طی هماهنگی های به عمل آمده از معاونت فنی و اجرایی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج با اداره کل بهزیستی ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، طی هماهنگی های به عمل آمده از معاونت فنی و اجرایی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج با اداره کل بهزیستی استان البرز، جلسه ای در خصوص مناسب سازی پارکها و فضاهای سبز در دست اجرای این معاونت برگزار شد.


در این زمینه معاون فنی اجرایی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج اظهار داشت: در این جلسه از عملکرد این معاونت و همکاری کارشناسان و مدیران اجرایی با اهدای لوح تقدیر از سوی دبیر ستاد مناسب سازی استان تشکر و قدردانی شد.


علی اصغر درویش افزود: در جلسه مذکور در خصوص روند مناسب سازی و بهسازی پارکهای سطح شهر به خصوص پارکهای استاد شهریار، چمران، نرگس و پارکهای جدیدالاحداث بحث و تبادل نظر شد.


این مسئول ادامه ادامه داد: در بخشی همچنین در مورد مشکلات برخی از پارکها که در گذشته احداث شده اند، بحث و تمهیدات لازم اندیشیده و مقرر شد که معایب هرچه سریعتر رفع شود.


وی گفت: با توجه به مکاتبات گذشته، مقرر شده بود که به منظور اطلاع رسانی در سطح استانی و ملی، یک پارک به عنوان نمونه مناسب سازی شود که پس از تبادل نظرات، پارک باغ ایرانی برای این مهم انتخاب شد.


درویش یادآور شد: طبق برنامه ریزی قرار است که تابلوهای بین المللی از جمله توقفگاه معلولان در نزدیک ترین محوطه به ورودی پارک، علامت سرویسهای فرهنگی ویژه معلولان در پارکها نصب شود.


لازم به ذکر است که در در ادامه این جلسه از پروژه پارک باغ ایرانی واقع در رجایی شهر بازدید شد. در این پارک اقدامات مثبتی در خصوص مناسب سازی انجام شده که نمونه های آن نصب رمپ، سرویس بهداشتی فرنگی، برداشتن لبه های درب ورودی، هم سطح سازی ورودی سرویس بهداشتی و همچنین ورودی نمازخانه است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری