جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲
مدیری که غریبه نیست/از گپ و گفت های صمیمی تا رصد چالش های شهر
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري مديريت شهري كرج، رفت و آمدهاي مديريتي در هر جا و هر مقامي امري طبيعي است، پست ها و مقام ها ماندگار نيستند، پروسه اي ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رفت و آمدهای مدیریتی در هر جا و هر مقامی امری طبیعی است، پست ها و مقام ها ماندگار نیستند، پروسه ای که ارگان عریض و طویلی همچون شهرداری بارها و بارها آن را تجربه کرده اما تجربه امروز آن متفاوت با تمام تجربه های قبلی است.


بالاترین مقام اجرایی شهرداری تغییر کرده اما هیچ کس احساس غریبگی نمی کند، تنها ساعاتی از حضورش در دهمین طبقه ساختمان شهرداری می گذرد اما رفت و آمدهای پی در پی نشان از جریانی زنده و پویا است.


همه آمده اند، با سبدهایی از گل که نشانی از طراوت و سرزندگی است.. آمده اند تا به مدیر سالهای نه چندان دور شهر دست یاری بدهند. با همه آشناست از مدیران و معاونان گرفته تا کارشناسان مناطق شهرداری، همه را به نام کوچک هم می شناسد…گپ و گفت های مدیریتی به بحث های داغی تبدیل شده که او به خوبی با زیر و بم آن آشناست از معارضات و چالش ها گرفته تا بیان پلاک های مدنظر طرح ها!!!


هرازگاهی در خلال صحبتها نامی از شهردار سابق برده میشود و اینبار شاید برعکس بسیاری از جابه جایی ها از وی به نیکی یاد میشود.


ساده و صیمیمی درب اتاقش را به روی مدیران گشوده تا این امر آغاز راهی باشد برای پیشرفت و توسعه…


با کوله باری از تجربه مدیریتی حالا دیگر آمده تا یاری رسان شهرش باشد..


تجارب این چند سال دوری و حضور در فضاهای مدیریتی مختلف گنجینه ای ارزشمند است که در کنار شناخت دقیق از کوچه پس کوچه های شهر نوید بخش طلیعه مدیریتی جدید در کلانشهر کرج است، کلانشهری که حالا دیگر جایی برای آزمون و خطا ندارد و به واسطه همین امر نیز شوراییان وی را برای این مقطع کرج برگزیدند؛ برای این مقطع کرج، چرا که تنها مدیر آشنا، هم درد و هم درمان شهر را می شناسد..


به هر روی شهرداری کرج از امروز راهی نو را آغاز کرده، راهی برای حضوری ملموس اما دوباره..” علی ترکاشوند” شهرداری که نه تنها فردا بلکه امروز کرج هم به افکار او پیوند خورده است.


امید که این مسیر پر فراز و نشیب برای این مرد باتجربه مسیری هموار و حضورش برای کرجمان طلیعه آبادانی ها باشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری