جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲
عملیات جدول گذاری معابر گلدشت و عملیات اجرایی پارک خاتم آغاز شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس حق محمدلو با اعلام این خبر اظهار داشت: ناحیه گلدشت در شمال غرب منطقه 6 واقع شده است که این منطقه ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس حق محمدلو با اعلام این خبر اظهار داشت: ناحیه گلدشت در شمال غرب منطقه ۶ واقع شده است که این منطقه از نواحی باغشهر محسوب می شود و به جهت قرار گرفتن در حاشیه اتوبان توجه و رسیدگی بر این ناحیه از اهمیت زیادی برخوردار است.


وی در خصوص جزئیات اجرای این پروژه افزود: این عملیات در تعدادی از معابر اصلی و فرعی گلدشت همچون خیابان های کاج جنوبی، شمالی و خیابان مخابرات و … خواهد بود.


این مسئول ادامه داد: این عملیات با هدف ساماندهی معابر و هدایت آب های سطحی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان اجرا خواهد شد و پس از آن نیز عملیات زیرسازی و آسفالت این خیابان ها در دستور کار قرار می گیرد.

 
عملیات اجرایی و احداث پارک خاتم استارت خورد

 

مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج در بخش دیگری از سخنان خود از آغاز اجرای پارک خاتم در حصارک بالا خبر داد و گفت: این عملیات با حدود ۱۰۰ متر مکعب خاکبرداری و یکهزار و ۲۰۰ متر طول جدول گذاری و سه هزار و ۲۰۰ متر مربع کف پوش اجرا می شود.


حق محمدلو ضمن اشاره به اجرای دو هزار و ۱۵۰ متر مربع فضای سبز در این پروژه اذعان داشت: کل مساحت این پروژه  چهار هزار و ۳۵۰ متر مربع می باشد که عملیات اجرایی آن آغاز شده است.


وی در ادامه به تکمیل ساختمان نواحی خدمات شهری منطقه ۶ شهرداری کرج در باغستان غربی اشاره کرد و افزود: این پروژه با مساحت ۱۵۰ متر مربع، عملیات نما سازی، گچ بری، سفت کاری، موزائیک، و سیستم برقی را شامل می شود که برای انجام آن هزینه ای بالغ بر ۵۰  میلیون تومان اعتبار برآورد شده است.


این مسئول یادآور شد: ارائه خدمات شهری و افزایش رفاه شهروندی از دغدغه های شهرداری است و منطقه ۶ شهرداری کرج نیز بر این مهم اهتمام ویژه ای دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری