جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲
اعمال ماده ۸ لایحه قانون خرید وتملک اراضی واملاک در منطقه ۹ کرج
سید ذبیح الله رئیسی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اینکه این تملکات در خصوص ادامه پروژه زیرگذر مهرویلا صورت گرفته است، اظهار داشت: به ...
سید ذبیح الله رئیسی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اینکه این تملکات در خصوص ادامه پروژه زیرگذر مهرویلا صورت گرفته است، اظهار داشت: به دلیل استنکاف مالکین از توافق با شهرداری املاک طبق قانون تملک و تخریب می شوند.


این مسئول با مهم ارزیابی کردن تسریع در اجرای پروژه مهرویلا این پروژه بزرگ استانی را از اولویت های منطقه دانست و افزود: زیرگذر مهرویلا بزرگترین زیرگذر استان البرز محسوب می شود و لازم است تا این طرح به سرعت به بهره برداری برسد.


وی با اشاره به اینکه پروژه زیرگذر مهرویلا یک پروژه مرکزی است، اظهار داشت: هدف شهرداری منطقه ۹ کرج در زمینه تملکات انجام شده تاثیر در کار پروژه و تسریع در اجرای آن است.


مدیر روابط عمومی منطقه ۹ شهرداری کرج، با اشاره به اینکه در حال حاضر چهار پلاک از طریق اعمال ماده هشت قانون نحوه خرید و تملک اراضی و املاک در حال تملک و تخریب است، اضافه کرد: این مهم به منظور اجرای برنامه های عمومی، عمرانی و نظامی دولت و با هماهنگی مراجع قضایی صورت می گیرد.


رئیسی در ادامه سخنان خود بیان کرد: غرامت دو پلاک ثبتی دیگر نیز به صندوق ثبت تودیع و در مرحله انتقال رسمی پلاک به نام شهرداری در دفتر خانه اسناد رسمی با حضور نماینده دادستان است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس